Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

عمومی

این ویتامین عمرتان را زیادتر می‌کند

مطالعات اخیر نشان می‌دهد افرادی که سطح ویتامین D در خونشان پایین است، دو برابر بیشتر از افرادی که ویتامین D کافی مصرف می‌کنند، در معرض مرگ زودرس هستند.

مصرف مکمل‌های روغن ماهی برای این افراد خطرناک است

صد انلاین | نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که استفاده از مکمل‌های روغن ماهی برای اولین بار و در افراد سالم می‌تواند خطر بروز عوارض قلبی و عروقی را افزایش دهد. بر اساس این نتایج به نظر می‌رسد که مصرف مکمل‌های روغن ماهی برای افراد سالم چندان بی خطر نباشد و خطرها و عوارض آن بیشتر از فوایدش باشد.

قرص و مکمل‌هایی که نباید همزمان بخوریم

صد آنلاین | شما باید روزانه مقدار زیادی ویتامین مصرف کنید. شاید فکر کنید برای دریافت ویتامین و مواد معدنی غذا کافیست، اما گاهی اوقات مکمل‌های ویتامین می‌توانند به ما در پر کردن کمبود‌های موجود در رژیم غذایی کمک کنند.

۷ نشانه کمبود منزیم و خوراکی‌هایی که به آن نیاز دارید!

صد انلاین | ویتامین ها و مواد معدنی خاصی وجود دارند که بدن شما نمی تواند بدون آنها زندگی کند؛ منیزیم یکی از این مواد معدنی است.

اگر چای کیسه‌ای مصرف می‌کنید این هشدار را جدی بگیرید

صد آنلاین | بیشتر کیسه‌های چای از کاغذ ساخته می‌شود ولی در سال‌های اخیر این کیسه‌ها از مواد پلاستیکی ساخته می‌شود که دارای پلی اتیلن ترفتالات (PET) است.

اگر زیاد کابوس می‌بینید، سلامت شما در خطر است!

صد آنلاین | کابوس دیدن که تجربه ناخوشایند و آزاردهنده‌ای است، می‌تواند هشدار جدی برای به خطر افتادن سلامتی هم باشد. این مسئله چقدر صحت دارد؟

اگر این علائم را دارید، پروتئین بدن‌تان کم است

مصرف پروتئین کافی در رژیم غذایی می‌تواند به حفظ وضعیت عضلانی و جلوگیری از مشکلات دیگر کمک کند.
برای بیمارستان نرفتن ناشتا در خوردن این میوه افراط کنید

برای بیمارستان نرفتن ناشتا در خوردن این میوه افراط کنید

صد آنلاین | سیب حاوی فیبر فراوان و انواع ویتامین‌هاست که درصورتی که به صورت ناشتا میل شود، بسیار مفیدتر خواهد بود. فواید خوردن سیب ناشتا بسیار است و قند خون بدن را در طول روز تنظیم نگاه می‌دارد.
این 7 غذا سلامت چشم شما را به خطر می اندازد

این 7 غذا سلامت چشم شما را به خطر می اندازد

تحقیقات متعدد نشان داده است زیاده روی در مصرف روغن‌های خوراکی می‌تواند برای چشم مضر باشد. از این روغن‌ها می‌توان به روغن آفتابگردان، گلرنگ، ذرت، سویا، و کنجد اشاره کرد.
دیابتی ها به این خوراکی ها لب نزنند

دیابتی ها به این خوراکی ها لب نزنند

شناسایی و اجتناب از مصرف قند‌های پنهان، یک نکته کلیدی برای کاهش وزن موفق و سلامت کلی است. قند‌های پنهان علاوه بر اینکه سبب افزایش وزن می‌شوند، ممکن است سطح قند خون را مختل کنند و منجر به مشکلات مختلف سلامتی شوند.