Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

آخرین اخبار

یادداشت/

شهید بصیرت و استوار در بارو

دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۰۷

حضرت عباس علیه السلام در کلام معصوم شهید بصیرت بود که در باور و ایمان خویش استوار و ثابت قدم بود. شهیدی که در فراغ ایشان امام حسین علیه السلام فرمود: «پشت من شکست و تدبیر و چاره من گسست»

اگر می خواهید کسی با خواسته تان مخالفت نکند این دعا را 3 مرتبه بخوانید

اگر می خواهید کسی با خواسته تان مخالفت نکند این دعا را 3 مرتبه بخوانید

يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ | ساعت ۲۳:۵۸

انسان ها در زندگی خود با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. از عهده مشکلات بر آمدن در برخی مواقع کار ساده و راحتی نیست . در این گونه مواقع انسان با توکل بر خدا می توانند از ناراحتی خود کاسته و برای بهبود شرایط امید داشته باشند. دعا هایی برای روا شدن حاجت افراد گرفتار وجود دارد که با خواندن آن ها می توان به رفع مشکل چشم امید داشت. هم چنین در قرآن سوره هایی وجود دارد که خواندن آن ها برای روا شدن حاجت توصیه شده است.

جزئیات زندگی پاره تن سیدالشهدا: حضرت علی اکبر(ع) چگونه به شهادت رسید؟

جزئیات زندگی پاره تن سیدالشهدا: حضرت علی اکبر(ع) چگونه به شهادت رسید؟

يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ | ساعت ۱۸:۴۲

على اکبر(ع) که به پاره تن سیدالشهدا معروف است، در واقعه عاشورا، از ارکان مهم سپاه امام حسین(ع) به شمار می‌رفت. روایات و گزارش‌های تاریخی گوناگونی درباره چگونگی جنگیدن و شهادت ایشان نقل شده است.

ویژه خانواده ها کارکنان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

افتتاحیه مسابقات مقدماتی قرآن برگزار شد

يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۱۵

 رییس عقیدتی سیاسی دانشگاه هوایی شهید ستاری در این مراسم در جمع خانواده ها و فرزندان کارکنان پایور این یگان گفت: هدف برگزاری مسابقات قرآن کریم تقویت و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در بین خانواده‌های و کارکنان نهاجا است.

۱
تازه ها پربیننده ها
ویدئو فرهنگ بیشتر