Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

آخرین اخبار
رهبری

تبریک رهبر انقلاب به قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی

در پی قهرمانی تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی از جوانان کشتی‌گیر قهرمان صمیمانه تشکر کردند.
رژیم خبیث صهیونیست را از این جنایت پشیمان خواهیم کرد

پیام رهبر انقلاب در پی شهادت سردار زاهدی و همرزمانش

صد آنلاین | حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از همرزمان وی بدست رژیم غاصب و منفور صهیونیست، تاکید کردند: آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد، به حول و قوه‌ی الهی.

عکسی دیده نشده از سردار زاهدی در کنار رهبر انقلاب در روزگار جوانی

در پی حمله رژیم صهیونیستی به بخش کنسولگری ایران در سوریه سردار پاسدار محمدرضا زاهدی به شهادت رسید.

اسماعیل هنیه با رهبر انقلاب دیدار و گفت‌وگو کرد

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار و گفت‌وگو کرد.

رهبر انقلاب امروز با شاعران افطار می‌کنند

امروز دوشنبه ۶ فروردین، شاعران کشورمان با آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد و بعد از اقامه نماز و افطار به شعرخوانی خواهند پرداخت.
رهبر انقلاب: یک بسیج مردمی در امر اقتصاد می‌تواند جهش تولید را محقق کند

رهبر انقلاب: یک بسیج مردمی در امر اقتصاد می‌تواند جهش تولید را محقق کند

صد آنلاین | رهبر انقلاب عصر امروز در سخنرانی نوروزی در اولین روز از سال ۱۴۰۳ بیان کردند:‌ اگر ما این توفیق را پیدا کنیم که همت مردم، سرمایه‌ی مردم، ابتکار مردم، حضور جدی آحاد مردم را در عرصه‌ی اقتصادی وارد کنیم درواقع یک بسیج مردمی در امر اقتصاد بکنیم میتواند تولید هم به جهش برسد.

رهبر معظم انقلاب سال 1403 سال جهش تولید با مشارکت مردم نامیدند

صد آنلاین | رهبر معظم انقلاب سال 1403 سال جهش تولید با مشارکت مردم نامیدند.

خداحافظی آیت الله احمد جنتی از سیاست؟

شاید اگر فضای سیاسی کشور در موقعیت مناسب‌تری بود، رخوت و سکون گریبانگیرش نشده بود و مفهوم رقابت و کنشگری سیاسی در این روزهای کشور به همان مفهوم اصطلاحی و درستش تعریف می‎شد(نه همراه با اما و اگرهای فراوان)؛ از جمله خبرهای مهم انتخابات دوره ششم مجلس خبرگان رهبری، ثبت‌نام نکردن احمد جنتی بود؛ خبری که علت اتخاذ چنین تصمیمی را از سوی جنتی مشخص نکرده و توضیحی در این زمینه نداده است اما می‎توانست در صورت وجود وضعیت سیاسی فعال و غیرمنفعل، سوژه خوبی برای تحلیل‌‎هایی مبنی بر اثرگذاری‎ این تصمیم و پیش‎بینی‎ ها از آینده آن در بسیاری از محافل سیاسی و رسانه‎ ها باشد.

قدردانی رهبر انقلاب از بانوی کارشناس اورژانس نجات دهنده مادر و کودک

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در تماس تلفنی، پیام تشکر رهبری به کارشناس ارتباطات اورژانس ۱۱۵ بابل در پی نجات جان یک مادر و نوزاد گرفتار در برف را اعلام کرد.
جایگزین آیت الله جنتی در شورای نگهبان معرفی خواهد شد + عکس

جایگزین آیت الله جنتی در شورای نگهبان معرفی خواهد شد + عکس

صد آنلاین | شنیده‌ها حاکی از آن است که آیت الله سید محمدرضا مدرسی مصلی به زودی به عنوان دبیر شورای نگهبان معرفی و جایگزین آیت‌الله جنتی در این سمت خواهد شد