Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

آخرین اخبار
قرآن
53 حافظ کل قرآن به حفاظ کشور افزوده شد+اسامی

53 حافظ کل قرآن به حفاظ کشور افزوده شد+اسامی

نتایج پانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ قرآن «ترنم وحی» اعلام شد و طی آن 53 نفر موفق به قبولی در همه مراحل آزمون شده و گواهی حفظ کل قرآن را دریافت کردند.

برای افزایش روزی و ثروت این سه عمل را انجام دهید

صد آنلاین | در قرآن کریم دعاهایی وجود دارد که در افزایش روزی موثر است. به گفته بزرگان برخی از آیات شریفه قرآن که در مورد رازقیت خداوند است برای افزایش رزق و روزی بسیار مجرب است. در این مقاله از زبان دکتر میرباقری دعاهای قرآنی برای افزایش روزی را بررسی می‌کنیم. در ادامه ویدیو و متن بیانات استاد را مشاهده می‌فرمایید.
ماجرای به زندان رفتن یوسف(ع) را در صفحه 240 قرآن بخوانید+ متن و مفاهیم

ماجرای به زندان رفتن یوسف(ع) را در صفحه 240 قرآن بخوانید+ متن و مفاهیم

امام صادق (ع) می‌فرمایند: «قِراءَةُ القُرآنِ فِی المُصحَفِ تُخَفِّفُ العَذابَ عَنِ الوالِدَینِ وَ لَو کانا کافِرَینِ» خواندن قرآن از روی آن، عذاب را از والدین سبک می‌سازد ؛ اگر چه آن دو کافر باشند.

ویدئو/ لحظه‌ پایان دنیا این طور رقم می خورد

صد آنلاین | آنوقت چشمها از شدت وحشت خیره شده و ماه بی نور، و خورشید و ماه یکجا جمع شوند. آنروز انسان میگوید: راه فرار کجاست؟ هرگز چنین نیست، راه فرار و پناهگاهی وجود ندارد، و قرارگاه نهائی تنها به سوی پروردگار توست در آنروز انسان را از تمام کارهائی که کرده، آگاه میکنند. بلکه انسان خودش از وضع خود آگاه است. هرچند در ظاهر برای خود عذرهایی بتراشد. قیامة۷-۱۵

کمترین کاری که با یک هتاک به قران باید کرد+ویدئو

صد آنلاین | واکنش کاربران فضای مجازی به قرآن سوزی در اروپا در سال گذشته . این ویدئو دوباره بازنشر داده شده است .
مسجدی که هر جمعه یک شهروند اسپانیایی در آن مسلمان می‌شود

مسجدی که هر جمعه یک شهروند اسپانیایی در آن مسلمان می‌شود

صد آنلاین | مسجد جامع شهر گرانادا در منطقه «اندلس» واقع در جنوب اسپانیا در چند سال گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. تقریبا هر جمعه در این منطقه یک شهروند اسپانیایی مسلمان می شود .
ماجرای عجیب| چرا حضرت یوسف 400 سال بعد توسط حضرت موسی تدفین شد

ماجرای عجیب| چرا حضرت یوسف 400 سال بعد توسط حضرت موسی تدفین شد

صد آنلاین | حضرت یوسف ـ علیه السلام ـ به قدری محبوبیت اجتماعی پیدا کرده و عزّت فوق العاده ای نزد مردم مصر داشت که پس از فوتش بر سر محل به خاک سپاریش نزاع شد. هر طایفه ای می خواست جنازه یوسف در محل آنها دفن شود، تا قبر او مایه برکت در زندگی شان باشد.
۲۰۰ موسسه و خانه قرآنی در استان زنجان فعالیت دارند/ فعالیت  ۷۰۰ هیأت حسینی

۲۰۰ موسسه و خانه قرآنی در استان زنجان فعالیت دارند/ فعالیت ۷۰۰ هیأت حسینی

صد آنلاین | مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ۲۰۰ موسسه و خانه قرآنی استان در کنار موسسات زیر پوشش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کنند، گفت: همچنین ۷۰ امام محله نیز در مناطق مختلف استان مشغول خدمت‌رسانی هستند.
حضور این دو عالم از تبار سادات اتفاق جالبی را رقم زد:

جوان مسیحی اهل فرانسه در غرفه بنیاد قرآن نمایشگاه بین المللی قرآن به دین اسلام و مذهب تشییع مشرف شد

صد آنلاین | روابط عمومی بنیاد قرآن در یادداشتی از تشرف یک جوان مسیحی اهل فرانسه به دین اسلام و مذهب تشییع در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.
حضور فعال بنیاد قرآن در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم + ویدئو

حضور فعال بنیاد قرآن در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم + ویدئو

صد آنلاین | حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسین زاده دبیر کل بنیاد قرآن از حضور فعال این بنیاد در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران خبر داد.
۱۲
اطلاعیه ها بیشتر