Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

آخرین اخبار
دولت

آقای رئیسی بعد از مناظره رفت به آن نامزدی که توهین و تمسخر کرده بود گفت برای شما طلب مغفرت می‌کنم

صد آنلاین | وزیر ارشاد امشب در برنامه صدا و سیما گفت : در مناظره‌های انتخابات ۱۴۰۰ یکی از نامزدها آقای رئیسی که دکترای فقه و حقوق دارد را تمسخر کرد و آن موضوع مدت‌ها ادامه پیدا کرد .آقای رئیسی بعد از مناظره رفت به آن نامزدی که توهین و تمسخر کرده بود گفت برای شما طلب مغفرت می‌کنم.

کدام اتوبان تهران به نام «آیت‌الله رئیسی» نام‌گذاری می‌شود؟

صد آنلاین | یکی از چهار گزینۀ پیشنهادی زیر به‌عنوان خیابان آیت‌الله رئیسی در پایتخت در صحن شورای شهر انتخاب خواهد شد:۱. بزرگراه آزادگان محدودۀ اتوبان آیت‌الله سعیدی تا سه‌راه افسریه
علائم صداقت دولت سیزدهم

علائم صداقت دولت سیزدهم

صد آنلاین | علائم صداقت دولت سیزدهم را در این یادداشت مطالعه نمایید.
استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد؛

پیکر آیت‌الله «رئیسی» در بیرجند تشییع می‌شود + جزئیات

«قناعت» گفت: با توجه به درخواست‌های زیاد مردم و عشق وارادات مردم این خطه به رئیس‌جمهور شهید، درخواستی مشترک از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استانداری تهیه و به تهران ارسال شد که با این درخواست موافقت شد.

آمریکا شهادت رئیس‌جمهور را به طور رسمی تسلیت گفت

آیت الله سید ابراهیم رئیسی به همراه امیدعبداللهیان ، وزیر امور خارجه و تیم همراه ایشان در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی طی یک سانحه هوایی به شهادت رسیدند.
ریاست جمهوری بعدی ایران یک ساله خواهد بود یا چهار ساله؟!

ریاست جمهوری بعدی ایران یک ساله خواهد بود یا چهار ساله؟!

سخنگوی شورای نگهبان گفت: طبق قانون اساسی خللی در اداره کشور به وجود نمی‌آید و انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف ۵۰ روز آینده برگزار می‌شود.
خبر فوری /  یک هفته عزای عمومی و سه روز تعطیلات رسمی اعلام شد

خبر فوری / یک هفته عزای عمومی و سه روز تعطیلات رسمی اعلام شد

جلسه فوق العاده هیات دولت در پی شهادت رییس جمهور درحال برگزاری است. برخی از کانال‌های فضای مجازی از اعلام یک هفته عزای عمومی و سه روز تعطیلات رسمی خبر می‌دهند
نگاه چمران به مدیریت مسائل شهر فراجناحی است

واکنش علوی به حواشی سخنان مهدی چمران در شورای شهر تهران

صد آنلاین | رئیس کمیته گردشگری و کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: چمران به عنوان یک متخصص در بین همه گروه‌ها مطرح است و بار سنگینی بر دوش ایشان قرار گرفته است.

لغو مرخصی تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به بروز ترافیک در خیابان‌های سطح شهر و ضرورت تردد خودروهای امدادی، مردم مشهد طی امشب و فردا از تردد و سفرهای غیرضروری جدا پرهیز کنند.

واکنش وزارت ورزش به فساد در فوتبال

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: سیاست ما مبارزه با فساد و دوپینگ در ورزش است و با جدیت به آن عمل خواهیم کرد.