Sadonline | صدآنلاین | اخبار روز ایران و جهان

آخرین اخبار
عمومی
آشنایی با روش صحیح ابراز ناراحتی به دیگران

آشنایی با روش صحیح ابراز ناراحتی به دیگران

چگونه می توانید به کسی بگویید که شما را ناامید کرده است، به شما اهانت کرده یا به شما صدمه زده است، و به گونه ای به او بگویید که رابطه شما را غنی تر کند، نه به آن آسیب برساند؟
پرداختن به زندگی حضرت زهرا (س) در کتاب «به کوتاهی آه، به بلندای ماه»
معرفی کتاب؛

پرداختن به زندگی حضرت زهرا (س) در کتاب «به کوتاهی آه، به بلندای ماه»

کتاب «به کوتاهی آه، به بلندای ماه» به قلم علی موسوی گرمارودی اثر تحقیقی از زندگینامه حضرت زهرا سلام الله علیهاست، که از منابع متعدد تاریخی بهره‌مند شده است.

تشکیل قرارگاه عملیاتی جهاد تبیین به دستور وزیر علوم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی خواستار تشکیل قرارگاه عملیاتی جهاد تبیین شد.

حمایت وزارت کشور از آمرین به معروف و ناهیان از منکر

وزیر کشور در پاسخ به پرسشی درباره مجوز تذکر حجاب در برخی اماکن عمومی و این‌که متولی این اقدام چه نهادی است، گفت: طبق قوانین کشور رعایت حجاب الزامی است و عموم مردم نیز به این امر اهتمام دارند.

حُسنت به اتفاقِ ملاحت جهان گرفت

برای گرفتن فال حافظ و تعبیر و تفسیر آن باید علم و سواد کافی داشت. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم تا هر روز تفسیر یکی از غزل های حافظ شیرازی را برایتان بگذاریم.
روش‌هایی برای کنترل خشم در برابر کودکان

روش‌هایی برای کنترل خشم در برابر کودکان

خشم یک احساس طبیعی در کودکان و بزرگسالان است. اما نحوه ابراز آن و برخورد با احساسات ناشی خشم ما با همدیگر متفاوت است و این تفاوت‌ها نیز معمولاً ریشه در بسیاری عوامل از جمله عوامل تربیتی دارد. بنابراین چگونگی ابراز خشم والدین می‌تواند در رفتار کودکان در این خصوص تأثیر گذار باشد.

ثبت‌نام دور جدید سفر عتبات از امروز آغاز شد

با وجود اینکه نام‌نویسی سفر به عتبات تا نیمه اول آذر باز شده بود، دفاتر زیارتی از امروز یکشنبه برای سفر به کربلا تا پایان آذر از متقاضیان ثبت‌نام می‌کنند.

تدبیر امامین انقلاب شجره طیبه بسیج را جهانی کرد

شهردار زنجان با اشاره به شرایط کشور و اثرات منفی رژیم طاغوت در غرور ملی گفت: اعتقاد مردم به امام و انقلاب باعث شد جریان و سازمانی مافوق همه سازمان‌های دنیا یعنی بسیج با تکیه‌ بر نیروی مردمی تشکیل و قدرت دفاعی کشور را ارتقا دهد.

ماجرای فتنه سامری را در صفحه 317 قرآن بخوانید+فیلم، متن و مفاهیم

صد آنلاین | پیامبر (ص) می‌فرمایند: «اِذا اَحَبَّ اَحَدَکُم اَن یُحَدِّثَ رَبَّهُ فَلیَقرَءِ القُرآنَ» هرگاه یکی از شما دوست بدارد با پروردگارش سخن بگوید، قرآن بخواند.

یادداشت| ضعف سواد رسانه‌ای مسؤولان

ناآشنا بودن برخی مدیران با سواد رسانه‌ای سبب شده تا نه‌تنها نتوانند دستاوردهای حاکمیت را به‌درستی برای مردم تبیین کنند که در حل مشکلاتی که در جامعه به وجود می آید و با کمی آشنایی با سواد رسانه‌ای قابل حل می‎باشد، نیز عاجزند.
اطلاعیه ها بیشتر