۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
بازدید:۴۲۶
صد آنلاین | مدیرعامل باشگاه پیکان بخشی از قرارداد و پاداش اعضای این تیم را پرداخت کرد.
کد خبر : ۷۷۰۹۸

به گزارش صد آنلاین ، تیم فوتبال پیکان در شرایطی باید از ساعت 18:45 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود که نتیجه این مسابقه برای تیم‌های بالانشین و پایین جدول اهمیت زیادی دارد که خودروسازان در آستانه این بازی اقدام به افزایش روحیه بازیکنان‌شان کردند.

 


احمد مددی، مدیرعامل باشگاه پیکان برای روحیه دادن به اعضای تیمش، روز گذشته اقدام روحیه‌بخشی برای تیمش انجام داد و دستور واریز بخش دیگری از قرارداد بازیکنان و مربیان را صادر کرد تا برای دیدار مقابل پرسپولیس انگیزه بیشتری بگیرند.

با این اقدام، خودروسازان پیش از بازی بزرگ مقابل پرسپولیس به لحاظ روحی هم شارژ شدند و البته مددی قول داده پاداش پیروزی ارزشمند هفته گذشته برابر ملوان هم ظهر امروز به حساب اعضای این تیم می‌نشیند.

مدیرعامل باشگاه پیکان قبل از بازی با ملوان، رقم قابل توجهی به‌عنوان پاداش پیروزی مقابل سپاهان به حساب بازیکنان تیمش واریز کرده بود تا آنها را به بالاترین حد انگیزه برساند و حالا با امضای لیست واریز درصدی از قراردادها به علاوه پاداش برد مقابل ملوان، روحیه بیشتری به پیکانی‌ها داد تا برای دیدار با پرسپولیس به شرایط ایده‌آل برسند.

پیکان طی دو هفته گذشته لیگ برتر دو پیروزی مهم مقابل سپاهان و ملوان انزلی به دست آورد و امروز هم به دنبال کسب نتیجه از پرسپولیس است.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها