۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰
آتش زیر خاکستر در پرسپولیس / پا درمیانی سلطان جواب می دهد؟
بازدید:۶۶۲
صد آنلاین | اسطوره باشگاه پرسپولیس برای ختم غائله ایجادشده در این تیم دست به کار شد تا حواشی از اردوی سرخ‌پوشان دور شود.
کد خبر : ۵۴۳۴۵

در روزهای گذشته پرسپولیس پر از حوادث مختلف بود. شکست این تیم مقابل سپاهان باعث ایجاد حواشی شد. از یک سو هیئت‌مدیره باشگاه تصمیم به جریمه ۱۰ درصدی گرفت ولی دقایقی از اعلام این خبر نگذشته بود که حسین خبیری یکی از اعضای هیئت مدیره اعلام کرد مخالف این تصمیم بوده است. جالب اینجا بود که وی به حالت قهر و ناراحتی در نشست هیئت مدیره شرکت نکرده بود.

 


از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس که توقع چنین تصمیمی از سوی باشگاه نداشتند در اقدامی غیرحرفه‌ای یک جلسه تمرین نکردند و بدتر از آن یک بیانیه‌ای علیه مدیریت باشگاه به رسانه‌ها دادند که سرتاسر آن توهین به جایگاه مدیریتی باشگاه بود. در این بین برخی از پیشکسوتان پرسپولیس هم به صورت علنی علیه یحیی گل‌محمدی گارد گرفتند و حتی خواستار برکناری یا استعفای او شدند. حتی سروش رفیعی یکی از بازیکنان پرسپولیس علیه آن‌ها موضع گرفت و اعلام کرد که آن‌هایی که از گل‌محمدی انتقاد می‌کنند، به وی حسادت دارند.

این اتفاقات همگی دست به دست هم داد تا شرایط قهرمان فصل گذشته رو به تاریکی رود اما در نهایت با تلاش برخی از اطرافیان باشگاه علی پروین وسط آمد تا این کدورت‌های پیش‌آمده از بین برود. یکی از اقدامات پروین صحبت با یحیی گل‌محمدی بود.

در تماس تلفنی که اسطوره باشگاه پرسپولیس با سرمربی این تیم داشته صحبت‌های جالبی بین طرفین ردوبدل شده است. پروین از یحیی گل‌محمدی می‌خواهد که حواشی تیمش را کم کند و اگر بتواند این حواشی را کنترل کند همانند فصل گذشته می‌تواند تیم را قهرمان کند. همچنین به سرمربی سرخ‌پوشان اطمینان می‌دهد که به پیشکسوتان می‌گوید علیه تیم و شخص او موضع نگیرند و مصاحبه حاشیه‌ای انجام ندهند.

پروین در این تماس به گل‌محمدی تاکید می‌کند که تیم خوبی دارد و این تیم حیف است که نتواند مقابل النصر نتیجه نگیرد؛ بهتر است که فضای انگیزشی را در تیم ایجاد کند و بازیکنان از این حال و هوا خارج شوند. البته در این تماس گل‌محمدی هم مباحث مربوط به تیمش و دلیل ناراحتی بازیکنان را عنوان می‌کند.

روز گذشته هم هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل شده و در نهایت خروجی این نشست منتج به صدور اطلاعیه‌ای شد که در آن مدیران تاکید به حمایت از کادرفنی و بازیکنان کرده‌اند. پیش از این تصور می‌شد باشگاه در قبال آن نامه تندی که گفته می‌شود از طرف کلیه بازیکنان تیم بوده واکنش منفی نشان دهد اما ظاهرا هیئت مدیره پرسپولیس ترجیح داده با توجه به شرایط حساسی که تیم دارد فعلا در قبال این نامه واکنشی نداشته باشد.

21563/ح

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها