آخرین اخبار
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
بازدید:۸۸
صد آنلاین | به نقل از تسنیم، سید علی مرعشی اظهار کرد: از شروع عملیات بهداشتی و درمانی هلال‌احمر در حج تمتع سال جاری، یک میلیون و 106 هزار و 112 خدمت (شامل ویزیت عمومی و تخصصی، دارو و نسخه، خدمات پاراکلینیک، پرستاری، امداد و انتقال و ...) به حجاج ارائه شده که از این میزان، یک میلیون و 52 هزار و 245 خدمت در مکه و مشاعر و 53 هزار و 867 خدمت در مدینه ارائه شده است. در حال حاضر 24 زائر در بیمارستان هلال‌احمر و 23 زائر در بیمارستان سعودی بستری هستند.
کد خبر : ۹۵۴۹۸
 

به گزارش  صد آنلاین ،  به نقل از تسنیم، سید علی مرعشی اظهار کرد: از شروع عملیات بهداشتی و درمانی هلال‌احمر در حج تمتع سال جاری، یک میلیون و 106 هزار و 112 خدمت (شامل ویزیت عمومی و تخصصی، دارو و نسخه، خدمات پاراکلینیک، پرستاری، امداد و انتقال و ...) به حجاج ارائه شده که از این میزان، یک میلیون و 52 هزار و 245 خدمت در مکه و مشاعر و 53 هزار و 867 خدمت در مدینه ارائه شده است. در حال حاضر 24 زائر در بیمارستان هلال‌احمر و 23 زائر در بیمارستان سعودی بستری هستند.

 

 

 

 

 

 

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر افزود: تا امروز 24 زائر ایرانی در عربستان جان‌ باخته‌اند و تاکنون 66 نفر از زائران ایرانی بدحال برای ادامه روند درمان به کشور اعزام شده‌اند.

 
 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها