آخرین اخبار
۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۵
بازدید:۱۵۴
سرپرست ریاست‌جمهوری با حضور در منزل اعضای کادر پروازی رئیس‌جمهور و همراهان شهیدش، به شکل جداگانه با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر : ۹۰۷۱۸

مخبر با خانواده کادر پروازی شهدای خدمت دیدار کرد «محمد مخبر» سرپرست ریاست‌جمهوری شامگاه گذشته (پنج‌شنبه،  ۱۷ خرداد) ابتدا در منزل امیر سرتیپ دوم شهید «سید طاهر مصطفوی» فرمانده و خلبان پرواز رئیس‌جمهور حضور یافت و با تمجید از سوابق طولانی خدمت وی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از بهترین خلبانان بالگرد هوانیروز، اظهار داشت: گرچه فراق شهید مصطفوی برای همه ما و به‌ویژه خانواده گرامی‌اش سخت است، اما شهادت سرنوشتی بود که وی با توجه به خدمات خالصانه و صادقانه خود شایسته آن بود.

 

 

 

 


سرپرست ریاست‌جمهوری همچنین با حضور در منزل امیر سرتیپ دوم شهید «محسن دریانوش» کمک‌خلبان پرواز رئیس‌جمهور با تسلیت و تهنیت شهادت وی به خانواده گرامی وی گفت: همانگونه که شهید رئیسی در راه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی جان بر کف نهاده بود، این شهیدان نیز برای اعتلای ایران اسلامی مجاهدت می‌کردند و در نهایت نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

مخبر همچنین در منزل سرهنگ دوم شهید «بهروز قدیمی» مهندس فنی پرواز نیز حضور یافت و ضمن دیدار با خانواده وی اظهار داشت: این شهدای عزیز جان خود را برای خدمت به مردم ایران فدا کردند و ملت بزرگ ایران نیز با حضور باشکوه خود در مراسم بدرقه و تشییع آنان، به نیکی از خدمات آنان قدردانی کردند.

در این دیدار‌های جداگانه، خانواده شهدای خدمت نیز در فضایی صمیمی به بیان فضائل اخلاقی، دغدغه‌ها و خدمات شهدای خلبان پرداختند.

انتهای پیام/ ه18

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها