آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۰
علائم بیماری های ربات همستر را بشناسید
بازدید:۱۸۵
بازی کلیکی «همستر تلگرام» مانند یک ویروس مردم را تحت تاثیر قرار داده و برای بدست آوردن سکه های آن تلاش میکنند غافل ازینکه ممکن است با استفاده بیشتر از تلفن همراه به بیماری های مزمن مبتلا شوند که چه بسا ارزش این سکه ها را هم ندارد
کد خبر : ۹۰۶۳۷

بازی کلیکی «همستر تلگرام» مانند یک ویروس مردم را تحت تاثیر قرار داده و برای بدست آوردن سکه های آن تلاش میکنند غافل ازینکه ممکن است با استفاده بیشتر از تلفن همراه به بیماری های مزمن مبتلا شوند که چه بسا ارزش این سکه ها را هم ندارد.

 سرگرمی جدید تلگرام به امید دریافت پاداش و کسب درآمد، تعامل محبت‌آمیزی میان انگشتان دست و صفحه نمایش موبایل‌ها رقم زده است؛ تعاملی که هنوز معلوم نیست منجر به کسب درآمد ارزی-دیجیتال در آینده شود، اما قطعا یک بسته بیماری‌های دیجیتال را به شما هدیه خواهد داد؛ شامل انگشت ماشه، گردن تکست و سندرم چشم دیجیتال.

این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود بروز انگشت ماشه با ظهور همستر تلگرام سرعت بیشتری را در روند صعودی خود تجربه کند، چون به‌نظر نمی‌رسد شور و اشتیاق کسب سکه‌های دیجیتال به این زودی‌ها فروکش کند و عجیب‌تر آنکه برخی خانواده‌ها حتی از فرزندانشان هم برای دریافت سکه‌های بیشتر از همستر استفاده می‌کنند. به همین دلیل آگاهی از چند نکته حداقل می‌تواند آسیب‌های این کلیک‌های آسیب‌زا را کاهش دهد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها