آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۷
بازدید:۲۶۰۰
سردار گودرزی گفت: مأموریت اربعین از جمله مأموریت‌هایی است که سرمایه اجتماعی و منزلت مرزبانی فراجا را در افکار عمومی ارتقاء می‌دهد. بنابراین اگر همدلی و همبستگی نباشد، این مأموریت عظیم به خوبی انجام نمی‌شود.
کد خبر : ۹۰۵۲۸

سردار سرتیپ «احمدعلی گودرزی» فرمانده مرزبانی انتظامی کشور امروز در جلسه قرارگاه اربعین که در پایانه مرزی چذابه برگزار شد، پیاده‌روی اربعین را یک راهپیمایی بزرگ علیه استکبار جهانی دانست و اظهار داشت: پیاده روی اربعین بزرگترین اجتماع بشری در جهان و نمایش قدرت الهی برای جمع کردن ده‌ها میلیون انسان حول محور انسان کامل و معصوم برای تشکیل ارتش منجی عالم بشریت می‌باشد و عظمت و شکوه پیاده روی اربعین حسینی نشان از اقتدار و صلابت اسلام است.

 

 


وی با تأکید بر تسهیل تردد زائران و امنیت مرزهای استان خوزستان، گفت: ما در مراسم اربعین افتخار خادم الحسینی شیعیان و زوار ایرانی و برخی از کشورهای همسایه را داریم که بسیار برایمان ارزشمند است.

 

 

فرمانده مرزبانی کشور با قدردانی از تلاش مرزبانان در اربعین سال گذشته، افزود: امنیت و آرامش مردم و زائران اربعین حسینی (ع) از اولویت‌های مرزبانان می‌باشد و برای تحقق آن از هیچ تلاشی نباید فروگذاری کرد.

سردار گودرزی تصریح کرد: مأموریت اربعین از جمله مأموریت‌هایی است که سرمایه اجتماعی و منزلت مرزبانی فراجا را در افکار عمومی ارتقاء می‌دهد. بنابراین اگر همدلی و همبستگی نباشد، این مأموریت عظیم به خوبی انجام نمی‌شود.

 

 

وی با تأکید بر دیپلماسی مرزی با کشور عراق برای تسهیل تردد و امنیت زائران در ایام اربعین، گفت: در هفته گذشته نشستی با فرمانده مرزبانی کشور عراق داشتیم و بحمدالله مرزبانان دو کشور در تمامی سطوح از صف و ستاد دارای روابط حسنه و هماهنگی کامل در کنترل مرزهای مشترک می‌باشند.

سردار گودرزی با بیان اینکه در زمان برگزاری ایام اربعین علاوه بر کنترل دروازه‌های مرزی، کنترل کل مرزهای زمینی و آبی در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: امسال زوار می‌توانند از مرزهای شلمچه، چذابه، مهران، خسروی، باشماق، تمرچین و مرز دریایی آبادان تردد کنند.

انتهای پیام/ii888

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها