۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴
مایعات رو اینجوری بخوری، زشت و پیر میشی
بازدید:۳۵۵
صد آنلاین | پیری پوست یک معضل بزرگ برای همه انسان هاست، اما راههایی وجود دارد که به جوانسازی پوست شما کمک خواهد کرد.
کد خبر : ۸۹۸۷۷

به گزارش مجله سلامت صد آنلاین ، وقتی که داخل اینترنت چرخی بزنید، متوجه می‌شوید که توصیه‌های بسیار زیادی وجود دارند که باعث می‌شود شما جوان‌تر به نظر برسید. حتماً می‌دانید که داشتنِ رژیم غذایی متعادل، استفاده از ضدآفتاب، پاک کردن آرایش قبل از خواب، جزء روش‌هایی هستند که شما را جوان‌تر نشان می‌دهد. ما هم اینجا هستیم تا به شما اطلاعاتی را در این باره بدهیم.

 

 

 

 

 

مایعات رو اینجوری بخوری، زشت و پیر میشی


استفاده از نی پوست شما را زودتر پیر میکند
اگر می‌خواهید که علائم پیری را کُند‌تر کنید، باید از نوشیدن مایعات با نی خودداری کنید که باعث ایجاد خطوط و چین و چروک روی صورت در اطراف دهان می‌شوند. حرکت تکراریِ مکش با نی باعث می‌شود که ماهیچه‌های اطراف دهان خیلی فعال باشند و بین فیبر‌های ماهیچه چین خوردگی‌هایی به وجود بیاید که باعث شود روز به روز عمیق‌تر گردند. البته نوع نوشیدنی تفاوت زیادی را ایجاد می‌کند. به عنوان مثال مایعات غلیظ‌تر مانند اسموتی‌ها نیاز به نیروی بیشتری برای انقباض صورت دارند و در نتیجه فشار منفی بیشتری به صورت وارد می‌گردد.

انجام این کار بعد از ۵۰ سالگی تاثیر منفی بیشتری دارد
وقتی که جوان هستیم، پوستمان بعد از لبخند، خندیدن یا خوابیدن راحت‌تر به حالت طبیعی برمی گردد، اما بعد از ۴۰ سالگی قضیه متفاوت است، زیرا چربی، کلاژن و الاستین پوست کاهش پیدا کرده است.

راهکار‌های مؤثر هم وجود دارند
هنگامی که چین و چروک اتفاق می‌افتند، برطرف کردنشان کار راحتی نیست، اما معمولا روش‌هایی مانند بوتاکس را برای شان به کار می‌گیرند. تزریق سم بوتولونیوم می‌تواند به ریلکس کردن ماهیچه قسمت بالای لب کمک کند و خطوط عمودی را در این ناحیه کاهش دهد. فیلر هیالورونیک اسید هم مؤثر است که می‌تواند خطوط و چروک صورت را پر کند؛ اما بهترین راهکار این است که از تشکیل شان جلوگیری کنید تا اینکه بعداً بخواهید آن‌ها را برطرف کنید. یکی از راه‌های جلوگیری از این چروک ها، خودداری از استفاده از نی برای نوشیدنی است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها