آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱
بازدید:۲۸۱۵
«علیدادی سلیمانی» در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی ره و شهدای خدمت در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه امام خمینی(ره) به ایران عزت و سربلندی بخشید گفت: خدمت رسانی به مردم مهمترین عمل است.
کد خبر : ۸۹۷۶۱

حجت الاسلام و المسلمین «حسن علیدادی سلیمانی» نماینده ولی فقیه در استان کرمان در این مراسم با بیان اینکه هر علمی موضوعش مهمتر باشد علم بالاتر است خاطر نشان کرد: بالاترین و با ارزش ترین علم علمی است که به انسان ها و بشریت خدمت کند.

 
 
 

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم مهمترین عمل است افزود: بالاترین عمل عملی است که گره از کار یک انسان باز کند و در خدمت رسانی به مردم پیشگام باشد.
 
وی با بیان خاطره ای از شهید خدمت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفر به استان کرمان بیان کرد: خدمت به مردم به ویژه محرومان و مناطق دوردست مهمترین رویکرد شهید آیت الله رئیسی بود.
 
علیدادی سلیمانی با اشاره به مرجعیت حضرت امام خمینی در جامعه جهانی گفت: مرجعیت در طول تاریخ کانون طهارت پاکی بود که در هیچ مکتب و مذهبی مثل شیعه این سرمایه ارزنده وجود ندارد.
 
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه ایران یکی از پهناورترین کشور های جهان بود گفت: متاسفانه بخش هایی از این کشور در معاهده های ننگین از دست رفت اما جمهوری اسلامی تنها حکومتی است که ذره ای از خاک وطن را به بیگانه نداده است.
 
شیخ حسن علیدادی سلیمانی با اشاره به اخراج چهار تن از پادشاهان ایران به خارج از کشور توسط بیگانگان گفت: امام خمینی ره عزت و سربلندی را به ایران برگرداند زیرا کشور ایران دارای قدمت تاریخی بوده و همیشه تاریخ مستقل بود.
 
وی با اشاره به سخنرانی کوبنده امام خمینی ره در سال های ۱۳۴۱ و ۱۳۴۲ گفت: برگرداندن عزت و سربلندی به ایران مهمترین هدف امام بود که با توکل به فضل الهی و پشتوانه مردمی محقق شد.
 
بر پایه این گزارش: مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی و یادبود شهدای خدمت شهید جمهور و همراهان گرانقدر ایشان در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با حضور جمعی از مسئولان و فرهنگیان برگزار شد.
 
 
 
انتهای پیام/21111
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها