آخرین اخبار
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۷
بازدید:۱۱۵
باقری کنی گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران همواره مبتنی بر عقلانیت راهبردی نظام بوده است و آمدن و رفتن افراد در مسیر اصلی سیاست خارجی کشور هیچ تغییری را ایجاد نخواهد کرد.
کد خبر : ۸۷۹۴۶

«علی باقری کنی» سرپرست وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با دفاع‌پرس با اشاره به اتخاذ مواضع حساس و قاطع شهید «حسین امیر عبداللهیان» در خصوص مقاومت به صورت عام و به ویژه فلسطین و جنگ در غزه، اظهار داشت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران همواره مبتنی بر عقلانیت راهبردی نظام بوده است و آمدن و رفتن افراد در مسیر اصلی سیاست خارجی کشور هیچ تغییری را ایجاد نخواهد کرد.

 


باقری کنی افزود: البته نمی‌توانیم منکر توانمندی‌ها، مهارت‌ها، تجربیات و اخلاص فردی، چون شهید «حسین امیرعبداللهیان» شویم. زیرا ویژگی‌های بارز ایشان بود که در پیشبرد کار‌ها تاثیرات قطعی داشته است و نمی‌توانیم آنها را نادیده بگیریم.

 

 

سرپرست وزارت امور خارجه ادامه داد: از خداوند و ائمه اظهار مدد می‌طلبیم که بتوانیم با سخت‌کوشی و مسئولیت‌شناسی بیشتر و اقدامات جدی‌تر این ضایعه‌ای که به دستگاه سیاست خارجی و وزارت امور خارجه وارد شده است را بتوانیم جبران کنیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: همواره در طول چهار دهه اخیر ما از اینگونه حوادث کم نداشتیم و انقلاب همیشه با خون‌های پاک، بارور و مستحکم شده است. ضمن اینکه این قبیل رویداد‌ها و حوادث موجب شده تا اراده مردم کشور راسخ‌تر شده و نزولات الهی هم بیشتر بوده است.

 

 

باقری کنی در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: این بار ما هم باید با مسئولیت‌پذیری بیشتر و با توکل بیشتر، ان‌شاءالله آینده درخشان‌تر و مسیر روشن‌تری را پیش روی ملت ایران بگذاریم و در هر جایگاهی که هستیم و تا هر زمانی هم که هستیم به وظیفه خودمان که همانا سربازی ملت، انقلاب و رهبری است عمل کنیم.

 

 

88887g

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها