آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
صبحانه ای که چهره را زشت و پوست را پیر میکند
بازدید:۷۵۰
صد آنلاین | رای اکثر افراد صبحانه هیجان انگیزترین وعده غذایی است اما برخی از غذاهای رایج میز صبحانه شما میتواند مضر باشد، چند نمونه از بدترین خوردنی ها در صبحانه را معرفی میکنیم.
کد خبر : ۸۷۴۳۶

به گزارش مجله سلامت صد آنلاین ، صبحانه اولین و مهم‌ترین وعده غذایی است که با خوردن آن می‌توانید به بدن خود نیروی لازم برای بیدار شدن و شروع یک روز عالی را بدهید. برای وعده صبحانه تنوع قابل توجهی در انواع مواد غذایی وجود دارد، اما مصرف برخی از آن‌ها بر روی پوست، چهره و زیبایی تاثیر دارد، در ادامه به معرفی صبحانه‌ای می‌پردازیم که موجب زشت شدن می‌شود.

 

 

صبحانه ای که چهره را زشت و پوست را پیر میکند

 

 

 محققان ادعا می‌کنند خوردن کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده برای صبحانه جذابیت چهره مردان و زنان را کاهش می‌دهد، مواد غذایی حاوی کربوهیدرات تصفیه شده شامل کیک ها، بیسکویت ها، شیرینی، دونات، کلوچه، نان شیرین، شیرینی، پنکیک، کلوچه، آبمیوه و... از صبحانه‌های نامناسب هستند که بر روی پوست، چهره و زیبایی تاثیر دارد.
از آنجا که کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده سبب افزایش قند خون می‌شوند، بدن با ترشح انسولین با آن مقابله می‌کند و این واکنش می‌تواند سطح قند را بسیار پایین بیاورد، وضعیتی که به آن هیپوگلیسمی می‌گویند و بر جریان خون و ظاهر پوست اثر منفی گذاشته و پوست را پیر می‌کند.

همچنین کربوهیدرات تصفیه‌شده می‌تواند بر جریان خون محیطی (بیرونی) اثر بگذارد و ظاهر پوست را خیلی سریع تغییر دهد.

یک صبحانه متعادل به طور معمول سرشار از فیبر، پروتئین، چربی‌های سالم و ریز مغذی‌ها است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها