آخرین اخبار
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰
بازدید:۴۴۵
نامادری حسود که پسر 11ساله همسرش را با 18ضربه چاقو و شلیک یک گلوله به قتل رساند، از سوی دادگاهی در آمریکا مجرم شناخته شد.
کد خبر : ۸۷۲۴۲
بیشتر بخوانید:
 • نامادری سنگدل پسر 11 ساله را با 18 ضربه چاقو کشت/ عکس قاتل
 • باورتان می شود این دلقک قاتل 33 مرد جوان است+ عکس
 • اصلا باورم نمی شد مردی اون شب بهم نیمه شب تجاوز کرده همان....!
 • این مرد کثیف بعد قتل زنها به آنها تجاوز می کرد+ عکس

به گزارش منیبان به نقل از ساعد نیوز،  نامادری حسود که پسر 11ساله همسرش را با 18ضربه چاقو و شلیک یک گلوله به قتل رساند، از سوی دادگاهی در آمریکا مجرم شناخته شد.

25ژانویه سال2020 میلاد، مردی به نام آل اشتاوچ که در گارد ملی آمریکا خدمت می‌کرد برای مأموریت از خانه‌اش خارج شد. او پس از جدایی از همسرش با زنی به نام لتسیا ازدواج کرده و به همراه او و فرزندش زندگی می‌کرد. اما 2روز بعد از رفتن آل به مأموریت بود که لتسیا با پلیس تماس گرفت و آنها را در جریان گم شدن فرزند شوهرش به نام گنون قرار داد.

image

او به پلیس گفت که گنون به خانه یکی از دوستانش رفته و دیگر برنگشته اما وقتی آل از مأموریت به خانه برگشت، ادعای همسرش را باور نکرد. او مأموران را متقاعد کرد تا تحقیقات شان را با جدیت بیشتری انجام دهند. در روزهای بعد، پلیس و دهها نفر از مردم محلی به جست‌وجو برای پیدا کردن گنون پرداختند؛ اما ردی از او به ‌دست نیامد. در این بین رفتار لتسیا، نامادری گنون، مشکوک به‌نظر می‌رسید. پلیس در تحقیقات بعدی، اتاق خواب گنون را بازرسی و ردی از خون روی تختخواب او و فرش اتاقش پیدا کرد.

پلیس که به نامادری گنون مشکوک شده بود، او را زیرنظر گرفت. این زن هر بار داستان جدیدی از گم شدن گنون مطرح می‌کرد. او حتی یک‌بار ادعا کرد که مردی به خانه آنها آمده و به او تجاوز کرده و گنون را ربوده است. بدین‌ترتیب با توجه به اینکه پلیس به لتسیا مظنون شد، او را دستگیر کرد.

ت ت
کدخبر: 215965 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
   ازدواج تجاوز خواب فرش قتل
   اشتراک گذاری:
   ارسال نظر
   تازه‌ها
   پربیننده‌ها پربحث‌ها