آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶
بازدید:۱۴۱
صد آنلاین | یک بازپرس ویژه قتل از تاثیر تماشای فیلم «بی‌بدن» بر خانواده یک قاتل در پرونده‌ای مشابه خبر داد که پرونده را به مسیر واقعی خود بازگردانده است
کد خبر : ۸۷۱۳۳

به گزارش صد آنلاین ، یک بازپرس ویژه قتل از تاثیر تماشای فیلم «بی‌بدن» بر خانواده یک قاتل در پرونده‌ای مشابه خبر داد که پرونده را به مسیر واقعی خود بازگردانده است

 

 

 

 

صادق صفری بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد: پرونده‌ای داشتیم که متهم یکی دو سالی متواری بود، ولی پرونده از جریان نیفتاده بود و تحقیقات ادامه داشت. تمامی شواهد و دوربین‌ها را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که خود فرد متواری تیراندازی کرده است.

بعد از دستگیری، او گمان می‌کرد ما هیچ اطلاعاتی نداریم و هر چه به وی گفتیم که تمامی مدارک و شواهد در اختیارمان است، نمی‌پذیرفت. وقتی پدر این شخص به‌همراه وکیلش به شعبه ما مراجعه کرد، من گفتم که فیلم بی بدن را ببینید. مسیری که پسر شما انتخاب کرده است سرنوشتش مشابه همان فیلم است ولی شاید با اقرار او و اینکه دو سال گذشته است، بتوان خانواده مقتول را راضی کرد تا رضایت بدهند. 

 دو روز بعد، آنها با دیدن فیلم، مجددا حضور پیدا کردند و خواستار ملاقات با متهم شدند که او را متقاعد به اعتراف کنند تا بلکه بتوانند از خانواده مقتول رضایت بگیرند. بنده سریع هماهنگ کردم و پدرش با کلی گریه و حال بد توانسته بود او را راضی کند. متهم همه ماجرا را بازگو کرد و صحنه را برایمان بازسازی کرد و گفت که مرتکب قتل دوستش شده است.

پرونده به مسیر اصلی برگشت و حتی اگر نتواند رضایت بگیرد فضای دفاعی خوبی برایش فراهم شد چرا که طرف مقابلش اسلحه داشته و اینکه شاید متهم از خود دفاع کرده باشد، جای بررسی داشت. برداشتم از این پرونده این است که با توجه به تمکن مالی و مصر نبودن خانواده مقتول برای قصاص، به رضایت خواهد انجامید. 

 

 
منبع: کافه سینما
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها