آخرین اخبار
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۱۳
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

دشمن در صدد ترویج فرهنگ ابتذال در جامعه است

بازدید:۱۱۲۶
آیت‌الله «حسینی» گفت: امروز رژیم صهیونیستی و کشور‌های استکبار به جای موشک و جنگ سخت درصدد ایجاد توطئه و ترویج فرهنگ ابتذال در بین مردم است.
کد خبر : ۸۶۶۹۵
 آیت‌الله «سید نصیر حسینی» نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج، در اجلاسیه شهدای شهرستان چرام اظهار داشت: اکنون به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و طلوع انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) خداوند راه عزت و شرافت دنیا و سعادت آخرت را به ما نشان داده است. 
 
 
 
 

آیت‌الله حسینی با بیان اینکه بهترین راه برای جامعه بشری راهی است که عزت و شرافت دنیا را تامین می‌کند و هم سعادت آخرت را نشان می‌دهد، افزود: زمانی که در راه خداوند متعال قدم برمی‌داریم و در میدان حق مبارزه می‌کنیم و کشته می‌شویم در هر دو صورت پیروز میدان هستیم.
 
 
 
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد عده‌ای هستند که بزرگترین جان و سرمایه خود در راه ظلم و بی عدالتی مصرف می‌کنند این نهایت خسران یک انسان است.
 
وی بابیان اینکه شهیدان ما در جنگ تحمیلی در بهشت و کشته‌های رژیم بعثی در جهنم قرار دارند، عنوان کرد: کسانی که به فرمان صدام جنایتکار به میدان آمدند اگر کشته شوند در جهنم هستند و امروز کسانی که به فرمان نتانیاهو، بایدن و رسانه‌های غربی در مقابل جبهه مقاومت قرار می‌گیرد در جهنم سوزان قرار می‌گیرند.
 
 
 
آیت‌الله حسینی عنوان کرد: به برکت شهدای انقلاب اسلامی، ولایت و رهبری در حال حاضر در جبهه حق هستیم امروز روز عظمت و طلوع آرمان‌های شهیدان در جهان است. 
 
اکنون در دانشگاه‌های آمریکا به فارسی بر علیه رژیم صهیونیستی و استکبار شعار می‌دهند و این نشأت گرفته از خون شهدای ما است. 
 
امروز رژیم صهیونیستی و کشور‌های استکبار به جای موشک و جنگ سخت  درصدد ایجاد توطئه و ترویج فرهنگ ابتذال در بین مردم است.
 
امروز خطرناک‌ترین جنگی که دشمن برای ما به راه انداخته بحث پیری جمعیت است و دست‌های پنهان دشمن پشت این قضیه است و اگر اقدامی نکنیم در آینده‌ای نه چندان دور دشمن همه هستی ما را نابود می‌کند.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام /9999م
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها