آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
مسئول اسناد، تاریخ شفاهی و کتابخانه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس البرز، خبرداد؛

نمایشگاه عکس «جهاد سبز» در فضای مجازی منتشر شد

بازدید:۱۰۰
«نوروزیان» گفت: نمایشگاه عکس «جهاد سبز» (سری دوم) با موضوع نقش جهاد سازندگی در دفاع مقدس، تولید و در فضای مجازی منتشر شد.
کد خبر : ۸۶۲۷۰

«میثم نوروزیان»مسئول اسناد، تاریخ شفاهی و کتابخانه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس از البرز اظهارداشت: نمایشگاه عکس «جهاد سبز» (سری دوم) با موضوع نقش جهاد سازندگی در دفاع مقدس با استناد به وصیت‌نامه شهدا و اسناد و مدارک نهاد‌های انقلابی در ۲۱ صفحه به همت معاونت اسناد و کتابخانه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز تولید و در فضای مجازی و کانال‌های مرتبط منتشر شد.

 

 


وی افزود: نمایشگاه عکس «جهاد سبز» شامل عکس‌هایی از فعالیت‌های جهادگران در جبهه‌های جنگ، کمک‌رسانی به رزمندگان و مردم آسیب‌دیده از جنگ، و بازسازی مناطق جنگی است.


وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی نقش ارزشمند جهاد سازندگی در دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان است.

وی عنوان کرد: جهادگران در دوران جنگ تحمیلی، خدمات ارزشمندی به رزمندگان و مردم ارائه کردند و نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

نوروزیان با بیان اینکه این نمایشگاه در فضای مجازی و کانال‌های مرتبط منتشر شده است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این کانال‌ها و یا لینک پیوست خبر از عکس‌های این نمایشگاه دیدن کنند.

 

انتهای پیام/2111ض

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها