آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
بازدید:۱۳۰
حجت‌الاسلام «کریمی تبار» گفت: فرهنگ رضوی و ترویج سیره امام رضا (ع) بهترین راهبرد برای مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان علیه ارزش‌های دینی و اسلامی است.
کد خبر : ۸۶۲۶۸

 حجت الاسلام والمسلمین «الله نور کریمی تبار» نماینده ولی فقیه در استان ایلام امروز در دیدار با کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم مطهر رضوی، اظهار داشت:خدام حرم مطهر امام رضا (ع)، رایحه رضوی در استان ایلام طنین انداز شده است. 

 


وی با بیان اینکه دهه کرامت فرصتی برای بازگشت انسان به ارتباط با خداوند متعال و توسل به حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) است، ابراز کرد: این نعمت بزرگی است که کشور و مردم ما از وجود نورانی این بزرگواران بهره‌مند هستند. 

 

 

امام جمعه ایلام عنوان کرد: امام رضا (ع) آفتاب تابناک و حجت خدا برای تمام بشریت است، وحضور خدام رضوی و پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) در استان به طور قطع آثار و برکات بسیار ارزشمندی به دنبال خواهد شد. 

 

 

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه فرهنگ رضوی و ترویج سیره امام رضا (ع) بهترین راهبرد برای مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان علیه ارزش‌های دینی و اسلامی است، گفت: حضور پرچم حرم رضوی پیام کرامت و لطف امام رضا (ع) به مردم استان ایلام است. 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان ایلام خاطرنشان کرد:فرهنگ رضوی و ترویج سیره امام رضا (ع) بهترین راهبرد برای مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان علیه ارزش‌های دینی و اسلامی ما است.

 

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به تأسی از سیره و روش ائمه اطهار (ع) شکل گرفته است، یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران از محبت و نگاه اهل بیت (ع) بهره‌مند است و ما وظیفه داریم که با دقت در پرتو ائمه اطهار (ع) نقش‌آفرینی در راستای توسعه و ترویج ارزش‌های اسلامی و انقلاب تلاش کنیم.

 

 

انتهای پیام/211111

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها