آخرین اخبار
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
بازدید:۴۴۰
سرهنگ «سلامی» گفت: همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد دوره‌های آشنایی درس دو واحدی «علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت» در دانشگاه‌ها و دستگاه‌های دولتی استان مازندران آغاز شد.
کد خبر : ۸۶۰۶۶

 سرهنگ پاسدار «محمد حسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران امروز در جلسه با «فرج الله فتح الله پور» رئیس سازمان برنامه و بودجه استانداری با گرامی‌داشت یاد شهدای مدافع حرم لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا در کربلای «خان‌طومان» اظهار داشت: ارزش‌های دفاع مقدس گنجینه و میراث گرانبهای ملت ایران است.

 


 وی با بیان اینکه معارف دفاع مقدس و مقاومت یکی از مصادیق جهاد تبیین و موجب افزایش بصیرت کارکنان دولت و بخش‌های غیر دولتی می‌شود، افزود: تاکنون ۵۰ درصد از کارکنان دولت در استان مازندران آشنتایی با علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت را فرا گرفته‌اند.

 

 

 سرهنگ سلاامی بیان کرد: همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد دوره‌های آشنایی با درس دو واحدی «علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت» در دانشگاه‌ها و دستگاه‌های دولتی استان مازندران آغاز شد.

 

 

 «فرج الله فتح الله پور» رئیس سازمان برنامه و بودجه استانداری نیز با اشاره به اهمیت آموزش معارف دفاع مقدس در بین کارکنان ادارات و دستگاه‌های استان مازندران از آمادگی در این بخش خبر داد.

 

 

 انتهای پیام/2111ض

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها