آخرین اخبار
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
بازدید:۱۵۷
حسین خالدیان در راستای ارتقای سطح اطلاع‌رسانی، از راه‌اندازی 12 دفتر خبرگزاری بسیج، گروه تلویزیونی، دارالقرآن و جذب خبرنگار افتخاری در استان خبر داد.
کد خبر : ۸۶۰۶۵

مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی که در آمفی‌تئاتر اداره‌کل حفظ آثار کردستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت روابط عمومی در جامعه اظهار داشت: روابط عمومی شغل نیست، بلکه هنر و ذوقی است که بین جامعه و رسانه ارتباط برقرار می‌کند.

 

 
وی با بیان اینکه هنر روابط عمومی انعکاس دستاوردهای ادارات و دستگاه‌هاست، اظهار داشت: این امر به نوعی مصداق جهاد تببین است که در این مسیر نقش خبرنگاران و روابط عمومی‌ها بسیار برجسته است.

 


خالدیان در ادامه به اقدامات معاونت روابط عمومی سپاه بیت‌المقدس کردستان در راستای ارتقای سطح اطلاع‌رسانی اشاره کرد و گفت: در این راستا 12 دفتر خبرگزاری بسیج در استان راه‌اندازی شده و هم‌اکنون حدود 5 هزار نفر عضو این دفاتر هستند.

 


وی همچنین از راه‌اندازی گروه تلویزیونی در سپاه بیت‌المقدس کردستان خبر داد و گفت: این گروه با همکاری صداوسیما فعالیت می‌کند و به تولید و پخش برنامه‌های مختلف خواهد پرداخت.

 


مسئول معاونت روابط عمومی سپاه بیت‌المقدس کردستان در پایان از افتتاح دارالقرآن، ایجاد گروه تواشیح و جذب 156 خبرنگار افتخاری به عنوان دیگر اقدامات این معاونت نام برد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها