آخرین اخبار
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۳
به جای ساخت فرهنگسرای جدید در پارک لاله ساختمان فرهنگسرای سرو در پارک ساعی را از مصادره بانک نجات دهید
بازدید:۱۶۸۴
صد آنلاین | شهریور سال 1402 بود که خبر مصادره ساختمان فرهنگسرای سرو در بوستان ساعی توسط احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در صحن علی شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد و در روزهای بعد انتشار خبر بانک عامل مصادره کننده اعلام کرد که آماده گفتگو با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است اما مدیران این سازمان تا کنون خبری از اقدام در برابر پیشنهاد بانک به افکار عمومی ارائه نکردند.
کد خبر : ۸۴۵۹۹

به گزارش خبرنگار صد آنلاین ، شهریور سال 1402 بود که خبر مصادره ساختمان فرهنگسرای سرو در بوستان ساعی توسط احمد علی عضو شورای اسلامی شهر تهران در صحن علی شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد و در روزهای بعد انتشار خبر بانک عامل مصادره کننده اعلام کرد که آماده گفتگو با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است .

 

پیگیری خبرنگار صد آنلاین نشان می دهد که همچنان ساختمان فرهنگسرای سرو منطقه 6 تهران مصادره شده است و مسئولین سازمان فرهنگی هنری هم پاسخگو پیگیر حل مشکل تا کنون نبوده اند.

 

حال که خبر ساخت یک فرهنگسرای جدید در پارک لاله حاشیه ساز شده است این سئوال از مسئولان شهری وجود دارد که آیا بهتر نیست به جای کار پر حاشیه و بدون اقناع افکار عمومی مطالبه گذشته شهروندان یعنی بازگشایی مجدد فرهنگسرای سرو دنبال شود؟


 

احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران از مصادره فرهنگسرای «سرو» در بوستان ساعی توسط یکی از بانک‌ها خبر داد و گفت: مساله اینجاست که سازمان فرهنگی هنری این ساختمان را تخلیه کرده و عجیب است که این ساختمان مصادره شده و تخلیه هم انجام شده اما شورای شهر خبر ندارد و از شهرداری می‌‌‌خواهیم در این خصوص توضیح دهد.

  

مهدی حسینی مغویان
نویسنده:
مهدی حسینی مغویان
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها