آخرین اخبار
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۴
بازدید:۵۱۹
باطنی از تولید فصل جدید برنامه «سر سفره خدا» در شبکه کودک خبر داد و گفت: نسل جدید با بحران هویت روبه‌رو است؛ در نسل گذشته اگر کسی پاسخی برای سوالات هویتی نداشت اتفاق خاصی رقم نمی‌خورد، اما امروز اگر به این سوالات پاسخ داده نشود، نوجوان سوالات را خودش از منابع دیگر دریافت می‌کند. 
کد خبر : ۸۱۳۵۴

 آیین تقدیر از عوامل برنامه تلویزیونی «سر سفره خدا» ویژه‌برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان با هدف تشویق و اشاعه فعالیت در حوزه تربیت دینی کودک و نوجوان با حضور مهرداد باقری، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و محمدصادق باطنی، رئیس شبکه کودک برگزار شد. 

 


محمدصادق باطنی، مدیر شبکه کودک با بیان اینکه ساخت هویت نسل جدید، مهم‌ترین مسئله کشور است که باید برای آن تدبیر کرد، اظهار داشت: نسل جدید با بحران هویت روبه‌رو است؛ در نسل گذشته اگر کسی پاسخی برای سوالات هویتی نداشت اتفاق خاصی رقم نمی‌خورد، اما امروز اگر به این سوالات پاسخ داده نشود، نوجوان سوالات را خودش از منابع دیگر دریافت می‌کند. 

 

 

وی ادامه داد: برنامه «سر سفره خدا» توانسته به خاطره جمعی چند نسل از روزه اولی‌ها تبدیل شود و خاطره جمعی آن‌ها در بلند شدن در ماه مبارک و تماشای این برنامه است. 

 

 

مدیر شبکه کوک، ورود «سر سفره خدا» به بخشی از آیین دین‌داری بچه‌ها و ایجاد انسی که صورت گرفته است را بی‌نظیر دانست و تصریح کرد: بسیار از دوستانی که تولید این برنامه را انجام دادند، تشکر می‌کنم. تولید این برنامه کار سختی بود که رقم زده شد؛ پیش‌تولید و تولید کار یک اتفاق پرحجم و اتفاق پرزحمتی بود؛ لذا باید از عوامل و تیم آن قدردانی کرد. 

 


 
باطنی تاکید کرد: درباره هویت نسل جدید کار نکرده بسیار بیشتر از کار‌ها به‌سرانجام رسیده شده است. «سر سفره خدا» برند موفق بود که دو سال ساخته نشده بود و سه‌سال پخش نشده بود درحالی که یک سرمایه ملی بود. تلاش داریم این برنامه‌ها را در طول سال تولید و پخش کنیم و فصل جدید آن با آیتم‌های جدید به پخش خواهد رسید. 

 

 

وی اجرای تئاتر تعاملی را ویژگی و ابداع برنامه «سر سفره خدا» دانست و تاکید کرد: ابعاد پیشرفت داده شده برنامه که امسال خوشبختانه برجسته بود را در ادامه تولید این برنامه تقویت خواهیم کرد و پیش خواهیم برد. 

انتهای پیام/ 433121

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها