آخرین اخبار
۱۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۸
بازدید:۴۲۴
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: روز قدس به عنوان روز بیعت با فلسطین، نقش محوری در حمایت از آرمان فلسطین و مقاومت غزه ایفا خواهد کرد.
کد خبر : ۷۹۳۲۱

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فردخطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران پس زا راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان گفت: در روز قدس در شرایط پساطوفان‌الاقصی قرار داریم که مبارک‌تر از همه روز‌های قدس است.

 


وی ادامه داد: در شرایطی که دشمن شکست خورده و مأیوس، فاجعه آفرینی می‌کند، راهپیمایی روز قدس در جهان اسلام و در شرق و غرب و شمال و جنوب جهان، پشتوانه محکم و بی بدیل برای مجاهدان خط مقدم در غزه و مردم غیور فلسطین فراهم خواهد آورد و به عنوان روز بیعت با فلسطین، نقش محوری در حمایت از آرمان فلسطین و مقاومت غزه ایفا خواهد کرد.

 

 

خطیب نماز جمعه تهران اظهار داشت: سلام و صلوات خداوند بر امام راحل که در آینه نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان طوفان الاقصی را مشاهده می‌کردو روز قدس را نه روز رویارویی با اشغالگران سرزمین فلسطین بلکه روز رویارویی امت اسلام و مستضعفان جهان با اردوگاه استکبار می‌دانست.

 

 

وی با بیان اینکه امام خمینی با بصیرت و درایت آرمان فلسطین را در این سال‌های پرفراز و نشیب در بین امواج فتنه‌ها زنده، پویا و مشعشع نگاه داشت، افزود: راهپیمایی روز قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که نقشه جهان و منطقه در حال تغییر و تحول بنیادین است و جایگاه جهانی و موقعیت منطقه‌ای ایالات متحده در معرض تهدید است. علاوه بر این رژیم صهیونیستی در حال تجربه شکست‌های بزرگ و استثنایی است.

 

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد اظهار داشت: داستان پیمان ننگین کمپ دیوید به میزبانی مصر بیش از ۴۵ سال می‌گذرد، امروز نه از سادات نامی هست و نه از حسنی مبارک و در قلب جهان اسلام، ایران به یک قدرت بزرگ ملی و منطقه‌ای تبدیل شده است.

ادامه دارد...

منبع: ایرنا

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها