آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱
بازدید:۲۴۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: هیئت رسیدگی به تخلفات شوراهای شهر استان تهران رأی به انحلال شورای شهر نسیم شهر داد اما رأی به هیئت مرکزی رسیدگی به تخلفات در وزارت کشور نیز بررسی می‌شود.
کد خبر : ۷۷۳۱۴

شورای دوره ششم نسیم‌شهر در طول دو سال از عمر خود ۹ عضو اصلی خود را به دلیل فساد مالی از دست داد و این دستگیری‌ها باعث شد شورا از حد نصاب افتاده و مسئولان شهرستانی و استانی طبق قانون به سمت انحلال شورا حرکت کنند که در نهایت شورای حل اختلاف استاتداری تهران رای به انحلال شورای نسیم‌شهر داد.

 

 


میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در خصوص آخرین وضعیت شورای شهر نسیم شهر اظهار داشت: با توجه به بازداشت اعضای شورای اسلامی شهر نسیم شهر به علت تخلفات و عدم رسمیت یافتن این شورا با توجه به تعداد نفرات، موضوع در هیئت رسیدگی به تخلفات شوراهای شهر استان مطرح شد.

 

 

وی افزود: براساس مستندات هیئت رسیدگی به تخلفات شوراهای شهر استان رأی به انحلال شورای شهر نسیم شهر داد.

 

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در ادامه گفت: این رأی به هیات مرکزی رسیدگی به تخلفات در وزارت کشور منعکس خواهد شد و در صورت تأیید، استاندار تهران به عنوان قائم مقام شورای شهر ورود کرده و برای معرفی شهردار جدید اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها