۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
خستگی مزمن دارید ؟ این گیاهان راه حل شما
بازدید:۳۷۹
صد آنلاین | خستگی مزمن یک اختلال طولانی مدت است که دارای علائمی از قبیل درد ماهیچه ای، خستگی و اختلالات خواب است. این علائم با افزایش میزان خواب از بین نمی روند و در زندگی روزمره اختلال ایجاد می کنند.
کد خبر : ۴۸۹۰۸

به گزارش صد آنلاین ، تاکنون هیچ درمانی برای خستگی مزمن وجود نداد ولی می توان علائم آنرا کاهش داد. علاوه بر این برخی عادت ها مانند ورزش، برنامه خواب منظم، و خودداری از موقعیت های استرس زا می تواند در ایجاد آرامش بیشتر و حس مثبت در طول روز بسیار مفید باشد.

 

برخی داروهای گیاهی وجود دارند که علائم خستگی مزمن را کاهش می دهند: جنسینگ سیبری: جینسنگ سیبری می تواند به شما انرژی دهد.

 

 

این یک گیاهی قدرتمند برای عملکرد جسمانی، قدرت عضلانی و استقامت است. جینسنگ سیبری در چین و روسیه بسیار محبوب است. گل راعی: بی خوابی و افسردگی که اغلب با خستگی مزمن همراه است.

گل راعی داروی گیاهی مناسبی جهت درمان این علائم است. همچنین جهت کاهش اضطراب، افزایش تمرکز، و همچنین کاهش درد عضلانی مناسب است.

 

 

شیساندرا (Schisandra): گیاهی است که سیستم عصبی مرکزی را تحریک کرده، استرس را کاهش داده و منجر به تمرکز ذهنی و رفلکس های سریعتر می شود. در کشورهایی مانند روسیه، چین، ژاپن و کره جنوبی از آن به عنوان بخشی از طب سنتی برای درمان استرس استفاده می کنند.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها