۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
بهترین راهکار طبیعی برای رهایی از شوره سر
بازدید:۱۷۶
صد آنلاین |  درمان شوره سر همیشه ساده نیست. گاهی برای خلاص‌شدن از این پوسته‌ها به داروهای شیمیایی نیاز دارید و گاهی هم باید خورد و خوراکتان را اصلاح کنید.
کد خبر : ۴۰۴۲۰

به گزارش صد آنلاین  اما اگر وضعیت سرتان چندان وخیم نیست، برای پاک‌کردن سرتان از شوره‌ها، می‌توانید از چربی‌های طبیعی کمک بگیرید.چرب‌کردن پوست سر با روغن‌های طبیعی مثل روغن درخت چای یا روغن نارگیل، به کاهش شوره‌ها کمک می‌کند. ترکیب کردن شیره آلوئه‌ورا با روغن‌های طبیعی مثل روغن نارگیل می‌تواند به مرور شما را از این مشکل نجات دهد.

 

 

تنها استفاده موضعی از چربی‌ها به کاهش شوره سر شما کمک نمی‌کند. اسیدهای چرب امگا۳ نقش مهمی در سلامت پوست و موی شما بازی می‌کنند. اگر به اندازه کافی زیتون و روغن این گیاه را مصرف کنید و با خوردن ماهی به بدنتان چربی مفید برسانید، کمتر دچار شوره سر می‌شوید.

 

چربی‌های طبیعی به کاهش شوره سر کمک می‌کنند، اما برخی از کارشناسان معتقدند که با ترکیب‌کردن یک قاشق مرباخوری جوش‌شیرین با آب و شستن سر با آن، می‌توان از شوره‌های مزاحم خلاص شد. برخی دیگر هم باور دارند که سرکه سیب، درمان شوره است و ترکیب آن با آب، به این مشکل پایان می‌دهد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها