آخرین اخبار
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۱
بازدید:۳۲۶۳
صد انلاین | به دختر جوان علاقه‌مند شدم اما خانواده‌اش بسیار مخالف ازدواج ما بودند که ...
کد خبر : ۹۸۳۳۵
 

به گزارش صد انلاین ، چندی قبل، زن میانسالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: به قصد خرید نان از خانه خارج شدم اما هنگامی که بازگشتم، پی بردم دخترم به همراه طلاهایی که نگهداری می‌کردیم ناپدید شده است. از آنجایی که خانه بهم ریخته بود،  حدس می‌زنم دخترم هدف آدم‌ربایی قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده ، تیمی از کارآگاهان با دستور بازپرس جنایی وارد عمل شدند و با اقدامات اطلاعاتی پی بردند که دختر جوان با پسری در ارتباط بوده و هدف آدم‌ربایی قرار نگرفته است.

تیم جنایی که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته اطراف خانه مورد نظر شدند به بازبینی فیلم‌ آن پرداختند و لحظه به لحظه حادثه رخ داده را مشاهده کردند که در این شاخه از تحقیقات مشخص شد، دختر جوان با برنامه‌ای از پیش طراحی شده به همراه طلاها از پنجره خانه بیرون پریده و سوار موتورسیکلت متهم که ساعت‌ها سر انتظار کشیده، شده است.

 

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه پرسنل انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران از طریق تماس تلفنی به کارآگاهان اعلام کردند که یک پسر و دختر جوان با مشخصات مشابه به این مرکز درمانی به دلیل مصدومیت سقوط از ارتفاع مراجعه کردند که همین موضوع شک تیم جنایی را بر انگیخت.

کارآگاهان خیلی زود پای در بیمارستان گذاشتند و دختر و پسر جوان را به همراه‌ طلاهای موردنظر پیدا کردند.

متهم در جریان تحقیقات ماجرا را اینطور توضیح داد: به دختر جوان علاقه‌مند شدم اما خانواده‌اش بسیار مخالف ازدواج ما بودند؛ به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا با صحنه‌سازی حادثه آدم‌ربایی، اقدام به فرار کنیم.

وی ادامه داد: طبق نقشه از پیش طراحی شده دختر جوان ابتدا خانه را بهم ریخت و سپس با طلاهایی که برداشته بود از پنجره اتاق به خیابان پرید اما دچار آسیب دیدگی شد که مجبور شدیم به بیمارستان برویم اما در آنجا توسط پلیس شناسایی شدیم.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط پلیس تهران ادامه دارد.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها