آخرین اخبار
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۰
کار سخت درویش و پرسپولیس برای جذب این ستاره جذاب
بازدید:۱۰۷۸
باشگاه پرسپولیس با میلاد محمدی مدافع تیم ملی وارد مذاکره شده است.
کد خبر : ۹۸۳۱۴

هرچند مدیران پرسپولیس تا این لحظه با فروش عبدالکریم حسن قطری مخالفت کردند و مدعی شدند که این بازیکن در پرسپولیس خواهد ماند. با این حال همان طور که به عنوان اولین رسانه نوشتیم، در نهایت باشگاه پرسپولیس با فروش ستاره قطری خود موافقت خواهد کرد تا از این راه بتواند درآمدزایی کند و در نقل و انتقالات از این پول استفاده کند.


پرسپولیسی ها به حسن و تیم های خواهانش اعلام کردند ابتدا باید جانشین این بازیکن را جذب کنند و بعد از آن با فروش او موافقت می کنند. اما گزینه جانشینی عبدالکریم در حسن کیست؟ پیگیری های ما در این خصوص نشان می دهدد میلاد محمدی ستاره ملی پوش باشگاه آدنا اسپور گزینه اصلی جانشینی عبدالکریم حسن در پرسپولیس است.

محمدی همواره علاقه خود را به پرسپولیس نشان داده و همراه با برادرش بارها برای دیدن بازی های پرسپولیس به ورزشگاه رفتند. مهرداد هم که به شدت پرسپولیسی بود، بعد از اینکه بارها به باشگاه مورد علاقه اش لینک شد ولی نتوانست به این تیم برود و نهایتا دست به یک کار عجیب زد و راه یاغی شدن را در پیش گرفت! مهرداد محمدی استقلالی شد و حالا ممکن است میلاد بعد از سال ها به آرزوی دوران کودکی اش برسد و پیراهن قرمز را برتن کند.

میلاد محمدی با باشگاه آدنا اسپور ترکیه قرارداد دارد و بدون رضایت این باشگاه نمی تواند پرسپولیسی شود. از همین رو کار پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مدافع تیم ملی بسیار سخت خواهد بود و جذب میلاد هزینه زیادی را روی دست باشگاه پرسپولیس خواهد گذاشت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها