آخرین اخبار
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
بازدید:۵۲۳
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری ۲ سارق سندنمره کار خودرو و کشف ۱۵ فقره سرقت خبر داد.
کد خبر : ۹۸۳۱۰
 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ "حسین نجفی" در این باره اظهار داشت: در پی رصد فنی و پلیسی کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان و اخبار واصله مبنی بر اینکه تعداد 2 نفر به هویت مشخص اقدام به اوراق خودرو می نمایند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

 

 

 

وی اضافه کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی استان پس از اخذ دستور قضائی موفق شدند از مخفیگاه متهمان تعداد 15 دستگاه خودرو که به صورت کاملا حرفه ای سندنمره شده بودند را کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان پس از سرقت خودروها از استان های مرکزی کشور اقدام به تعویض شماره پلاک و موتور خودروها می کردند، اظهار کرد: در بررسی و استعلام از سامانه های پلیس آگاهی مشخص شد خودروهای کشف شده دارای سابقه سرقت از استان تهران می باشند.

جانشین فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به اینکه در سه ماهه اول سال جاری شاهد کاهش 20 دصدی وقوع سرقت ها در سطح استان بوده ایم، تصریح کرد:پلیس استان در مولفه کشف به وقوع سرقت ها هم اکنون جز استان های شاخص کشور است و خوشبختانه در این مدت کشف سرقت های به وقوع پیوسته 62 در صد افزایش یافته است.

سرهنگ نجفی در پایان اظهار کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و از آن طریق روانه زندان مرکزی ایلام شدند.

 

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها