۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۰
فرشید سمیعی از استقلال ماشین هم گرفته ؟
بازدید:۲۸۰
ادموند اختر پیشکسوت استقلال گفت: در همه جای دنیا به بازیکنان پاداش می دهند اما جریمه هم وجود دارد. مگر می شود تیمی که قهرمان نشده بازیکنانش جریمه نشوند.
کد خبر : ۹۸۱۶۵

ادموند اختر مهاجم اسبق استقلال می گوید نمی داند در باشگاه چه کسانی به دنبال جذب بازیکن هستند. اختر در این باره به خبرورزشی گفت: من اصلا نمی دانم در باشگاه استقلال چه کسانی کار می کنند. شما می دانید سرپرست و مدیرعامل باشگاه کیست یا در باشگاه چه کسانی دارند بازیکن جذاب می کنند؟ من که شخصا نمی دانم.


او در مورد اینکه گفته می شود دو بازیکن خارجی بدون نظر نکونام جذب شده اند هم گفت: اگر این موضوع صحت نداشته باشد، باید بگویم فاجعه رخ داده است. اگر باشگاه کمیته فنی قوی داشت که مورد اعتماد هواداران بودند، هیچ اشکالی نداشت. اصلا من نمی دانم در باشگاه چه کسی دارد بازیکن جذب می کند.

اختر در مورد پاداش نجومی بازیکنان در فصل گذشته هم گفت: ببینید در همه جای دنیا به بازیکنان پاداش می دهند اما جریمه هم وجود دارد. مگر می شود تیمی که قهرمان نشده بازیکنانش جریمه نشوند.

او در مورد اینکه فرشید سمیعی برای خودش بابت هرپیروزی پاداش در نظر می گرفته هم گفت: سرپرست باشگاه فقط پاداش که نه، ماشین هم گرفته است! پولش را هم باشگاه داده و بعدا پس داده است. همه می آیند و از استقلال بر می دارند و می روند. سرپرست استقلال چیزی هم به استقلال داده؟ فقط از این باشگاه گرفته است چون نظارتی نیست و کسی جوابگو هم نیست.  

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها