آخرین اخبار
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷
بازدید:۴۷
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲ هزارحلقه لوله و شلنگ خارجی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۴ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
کد خبر : ۹۸۰۲۲
 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در  اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار لوله و شلنگ قاچاق از انباری در محدوده شهرری شدند.

 

 

 

 

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در خیابان شهید رجایی تخلیه و دپو شده است که این کالاهای خارجی را به این مکان منتقل و به بازار ارسال می‌کند.

سرهنگ افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی کردند که مشخص شد این محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است،  مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع شلنگ خارجی در محل دپو شده است.

کشف بیش از 7هزار ساعت‌مچی قاچاق در اسلامشهر

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی هستند.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد شلنک ها 2.000 حلقه (100.000متر) به مارک NCR ساخت تایلند بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 4 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها