آخرین اخبار
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۰
بازدید:۹۵
صد آنلاین | قاتل خونسرد ماه گذشته وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت اعتراف عجیبی را مطرح کرد و می گفت که با دوستش در خانه شان مشروبات الکلی خوردن و بعد از آن اقدام به مصرف مواد مخدر از نوع کوکائین کردند و همین باعث شد تا دوست جوانش اوردوز کند و به کام مرگ فرو رود.
کد خبر : ۹۷۹۹۷

به گزارش صد آنلاین ، این پرونده زمانی در دستور کار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت که سناریوی جسد سوخته شده ای در نزدیکی لواسانات پیدا شد و بررسی های پلیسی از صحنه جرم و بررسی تیم پزشکی قانونی به نتیجه رسید و مشخص شد جسد سوخته برای پسر جوانی به نام فرهاد است که از روز 25 اسفند ماه ناپدید شده بود.

 

 

 

 

 

 

ماموران با تحقیقات میدانی خیلی زود متوجه شدند که فرهاد آخرین بار با یکی از دوستانش قرار ملاقات داشته است و همین کافی بود تا این متهم دستگیر شود اما متهم ادعای بیگناهی می کرد اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت لب به سخن باز کرد اما ادعاهایش با واقعیت فرق داشت و فقط یک داستانسرایی ماهرانه بود.

این قاتل خونسرد ادعا کرد که با دوستش مشروبات الکلی خوردن و سپس اقدام به مصرف مواد مخدر کوکائین کردند که همین باعث اوردوز فرهاد شده و برای اینکه سناریوی قتل به گردنش نیفتد جسد را داخل بشکه ای پر از اسید گذاشته و با انتقال به محل کشف جسد سوخته اقدام به آتش زدن آن کرده است.

این قاتل خونسرد و حرفه ای در تمام دوران بازداشت فکر می کرد با توجه به اینکه جسد سوخته شده است علت مرگ قابل شناسایی نیست و به ادعاهایش اصرار داشت تا اینکه پزشکی قانونی در بررسی دقیق و سم شناسی از جسد سوخته متوجه شد که علت مرگ اوردوز با مصرف مواد مخدر و الکلی نبوده است.

عامل جنایت سعی بر بیگناهی خود داشت تا اینکه روز یکشنبه پرده از راز این جنایت برداشت و اعتراف کرد فرهاد را بخاطر اختلافات شخصی به قتل رسانده است.

واقعیت پرونده جنایت اسیدی

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری؛ معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران در خصوص جزییات این پرونده به رکنا گفت: روز 25 اسفند ماه سال گذشته خانواده ای با مراجعه به اداره 4 پلیس آگاهی تهران اعلام فقدانی کردند و عنوان داشتند پسرشان از خانه خارج و دیگر خبری از وی ندارند.

وی افزود: تحقیقات میدانی کلید زده شد و خیلی زود کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که فرهاد آخرین بار با یکی از دوستانش قرار ملاقات داشته است که متهم پس از دستگیری ابتدا اصرار بر بیگناهی در ماجرای ناپدید شدن فرهاد را داشت تا اینکه وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت ادعای عجیبی را مطرح کرد.

سرهنگ نثاری اظهار داشت: متهم ابتدا ادعا کرد با فرهاد مشروبات الکلی خوردن و سپس اقدام به مصرف مواد مخدر از نوع کوکائین‌ کرده اند و همین امر باعث شده تا پسر جوان اورودوز کند و برای اینکه در ماجرای مرگ فرهاد بیگناه باشد اقدام به آتش زدن جسد در منطقه لواسانات کرده است.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران ادامه داد: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت و پزشکی قانونی مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی توسط مقتول را رد کرد و در این مرحله بود که متهم وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود.

سرهنگ نثاری گفت: متهم در جدیدترین اعترافاتش عنوان کرده که بخاطر مشکلات شخصی و قبلی با ضربات چاقو به سر و صورت پسر جوان دست به قتل زده و سپس جسد را داخل یک بشکه اسید انداخته و به مدت 2 روز در انباری خانه شان در شمال تهران نگهداری کرده است و در ادامه جسد را به منطقه لواسانات انتقال داده و اقدام به آتش زدن جسد کرده است .

این مقام انتظامی در پایان گفت: این پرونده معمایی با تیزهوشی و تحقیقات دقیق به نتیجه رسید و قاتل خونسرد به جنایت هولناک اعتراف کرد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها