آخرین اخبار
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
اقدام عجیب و فاجعه بار جواد نکونام علیه کاپیتان حسینی!
بازدید:۷۱۳
سرمربی استقلالی ها با تبریک تولد پسرش شایعات اختلافش با سید حسین حسینی را بیشتر کرد.
کد خبر : ۹۷۹۱۱

جواد نکونام سرمربی فصل گذشته تیم استقلال که با این تیم در لیگ برتر دوم شد دیروز به مناسبت تولد پسرش یک استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و تولد پسر خود را تبریک گفت. این مربی که همیشه برای یادآوری تولد بازیکنان تیم خود و اطرافیانش پیشرو بوده قبل از این هم تولد جعفر سلمانی و آرش رضاوند، بازیکنان فصل گذشته تیم استقلال را تبریک گفته است.


البته در این ایرادی نیست و این کار خبر از رابطه صمیمی بازیکنان با سرمربی تیمشان می دهد. اما سوالی که در این رابطه به وجود می آید این است که چرا جواد نکونام در روز تولد سید حسین حسینی واکنشی نشان نداد و تولد کاپیتان تیم خود را تبریک نگفت؟ 

با توجه به محبوبیت سید حسین حسینی کاپیتان آبی ها این انتظار می رفت تا جواد نکونام که گفته شده شخصا به دنبال حل مشکلات دروازه بان تیم خود است تولد شماره یک استقلالی ها را تبریک بگوید.

جذب دروازه بان بوسنیایی و تبریک نگفتن تولد سید حسین حسینی شائبه اختلاف سرمربی و کاپیتان تیم استقلال را قوت بخشید و هواداران استقلال معتقدند اگر نکونام شخصا به دنبال حل مشکلات حسینی است چرا تولد بازیکنان دیگر تیمش را تبریک گفت به جز کاپیتان این تیم؟

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها