آخرین اخبار
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
بازدید:۲۲۷
صد انلاین | حمله هوایی رژیم صهیونیستی به رفح و خان یونس، یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری و افزایش شمار شهدای غزه به بیش از ۳۸هزار نفر، از مهمترین تحولات بامدادی روز ۲۷۷ طوفان الاقصی است.
کد خبر : ۹۷۸۴۸
 

 به گزارش صد آنلاین ، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه شهرهای رفح و خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه را در دویست و هفتادو هفتمین روز از جنگ علیه غزه بمباران کردند، همچنین نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به اردوگاه «نور شمس» در نزدیکی «طولکرم» واقع در کرانه باختری یورش بردند که مبارزان مقاومت فلسطین نیز اقدام به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی کردند.

 

 

 

 

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین خانه‌ای را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه بمباران کردند که در این جنایت 7 فلسطینی به شهادت رسیده و شماری هم زخمی شدند.

یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت که حماس اقداماتی انجام داده که دستیابی به توافق مبادله اسرا را ممکن ساخته است.

 

درگیری شدید رزمندگان مقاومت با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

گردان طولکرم وابسته به سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از رویارویی شدید رزمندگان این گردان با نظامیان صهیونیست در محورهای مختلف اردوگاه طولکرم در کرانه باختری خبر داد.

حماس تلاش اشغالگران رژیم صهیونیست را خنثی کرد

روزنامه صهیونیستی یدیعوت احارانوت در گزارش خود به شکست تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای گرفتن امتیاز در مذاکرات اذعان کرد و نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی حملات خود را به منظور تحت فشار قرار دادن حماس و گرفتن امتیاز بیشتر در مذاکرات، به شمال نوار غزه را شدت بخشیده است.

این روزنامه اشاره کرد که در مقابل حماس این حملات را با وارد کردن ضرباتی سخت و کشنده به نیروهای اسرائیلی در محله تل الهوا در غزه پاسخ داد.

نتانیاهو کنترل جنگ را از دست داده است

یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت که اگر نتانیاهو برای کسب حمایت اکثریت از توافق مبادله اسرا با سختی و مشکل مواجه باشد، حاضر است یک شبکه امن را برای دولت او ایجاد کند.

روزنامه صهیونیستی معاریو به نقل از یائیر لاپید نوشت که نتانیاهو کنترل جنگ، روابط خارجی و دولت خود را از دست داده است. لاپید تاکید کرد که حماس اقداماتی انجام داده که دستیابی به توافق مبادله اسرا را ممکن ساخته است.

یورش گسترده اسرائیل به طولکرم در کرانه باختری

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به اردوگاه «نور شمس» در نزدیکی «طولکرم» واقع در کرانه باختری یورش بردند که مبارزان مقاومت فلسطین نیز اقدام به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی کردند.

رزمندگان مقاومت با چند بمب دست‌ساز نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند که در پی آن انفجارهای مهیبی در این منطقه به وقوع پیوست.


همزمان با یورش نظامیان به اردوگاه نور شمش، بولدوزرهای زرهی ارتش رژیم صهیونیستی اقدام به تخریب عامدانه زیرساخت های این اردوگاه کردند.

شهادت 7 فلسطینی در بمباران النصیرات

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خانه‌ای را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه بمباران کردند که در این جنایت 7 فلسطینی به شهادت رسیده و شماری هم زخمی شدند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها