۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰
بازدید:۴۷۱۱
صد انلاین | مرد جوان وقتی متوجه شد خانواده زن مطلقه با ازدواج آنها مخالف هستند او را ربود و در خانه‌اش حبس کرد.
کد خبر : ۹۷۸۱۲

به گزارش صد آنلاین ، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش و به دنبال دریافت گزارش ناپدید شدن زن ۲۶ ساله‌ای در یکی از کلانتری‌های تهران، پرونده به پلیس آگاهی پایتخت ارجاع شد و به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت. در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد گمشده 6 ماه قبل از همسر خود طلاق گرفته و چند روزی است که با مرد جوانی آشنا شده است.

کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، این زن با مرد جوان در جنوب شرق تهران قرار ملاقات گذاشته اما از آنجا دیگر ردپایی از وی وجود ندارد، بنابراین اقدامات برای شناسایی مخفیگاه متهم در دستورکار قرار گرفت و کارآگاهان خیلی زود مخفیگاه این فرد را مورد شناسایی قرار دادند.

 در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای مربوطه دریافت شد و پس از آن مأموران در یک عملیات ضربتی، مرد جوان را دستگیر و زن گمشده را نیز سالم پیدا کردند.

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد در بازجویی‌ها اعتراف کرد که به قصد ازدواج با زن جوان با او دوست شده اما به دلیل مخالفت خانواده وی، او را فریب داده و به مخفیگاه خود در شرق تهران برده است. متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ فرستاده شد.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها