آخرین اخبار
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۵
تایید شد / خرید این ستاره برای پرسپولیس قطعی است
بازدید:۱۰۷۶
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: اولویت ما برای این انتقال باشگاه پرسپولیس است.
کد خبر : ۹۷۶۷۲

محمد رجائیان درخصوص ماجرای انتقال مهدی لیموچی اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس از راه‌های قانونی و بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای پیگیر موضوع بوده، اولویت ما برای این انتقال باشگاه پرسپولیس است. خود بازیکن هم برای ما مهم است که دوست داشته به پرسپولیس برود ولی هنوز قطعی نشده است.

مدیرعامل آلومینیوم ادامه داد: اگر قرار بود با همان ۳.۵ میلیارد تومان کار انجام شود تا الان انجام شده بود. یعنی پول را به حساب ما ریخته بودند و بر اساس ان قرارداد رفته بودند. برای اولین بار است که شفاف می‌گویم. روزی که لیموچی برای قرارداد به باشگاه ما آمد به اندازه امروز مطرح نبود. کارگروه ما گفت بند فسخی بگذارید که اگر بازیکن خوبی نبود بتوانیم نجات پیدا کنیم.

وی افزود: حالا خوشبختانه به عنوان یک بازیکن خوب و الگو مطرح شده و به تیم ملی رفته است. باشگاه پرسپولیس باید باشگاه آلومینیوم را در این انتقال راضی کند. پیشنهاد ما رقمی در حدود رقم انتقال بازیکن استقلال خوزستان به سپاهان است. باشگاهداری واقعا کار سختی شده است. بایانحال هنوز چیزی قطعی نشده است. من و درویش مرتب در تماس هستیم ولی باید تایید آخر را از هیات مدیره باشگاه خودمان بگیرم و این کار را نهایی کنم.

رجائیان درخصوص اینکه به جز لیموچی کدام بازیکن دیگر از آلومینیوم ممکن است جدا شوند، گفت: بازیکنان دیگری هم هستند که سپاهان و باشگاه‌های دیگر می‌خواهند. اسم نمی‌آورم چون می‌تواند به هیجانات کاذب نقل و انتقالات کمک کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها