۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۷۹۱
صد انلاین | فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری عامل چاقوکشی که باعث مصدومیت 3 نفر در بلوار "ماذون قشقایی" این شهرستان شده بود، خبر داد.
کد خبر : ۹۷۶۳۹

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در اظهار داشت: صبح پانزدهم تیرماه ماموران کلانتری 24 ابوذر حین گشت زنی مشاهده نمودند 3 نفر مجروح کنار خیابان توسط عوامل اورژانس در حال مداوا هستند، که بررسی موضوع جهت دستگیری ضارب را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

 

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد راکب یک دستگاه موتورسیکلت که از اراذل اوباش سابقه‌دار است به دلیل اختلافات شخصی با 2 مرد و یک زن درگیر و آنها را با سلاح سرد مجروح و متواری می‌شود.

سرهنگ "زراعتیان" گفت: ماموران با اقدامات پلیسی موفق شدند متهم را کمتر از 12 ساعت در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه متهم 34 ساله دارای سوابق درگیری، حمل سلاح و مواد مخدر است، تصریح کرد: اراذل و اوباش معروف برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: مخلان نظم و امنیت بدانند که ماموران پلیس هرگز اجازه عرض اندام و قدرت نمایی را به متخلفان نخواهند داد و با تمام توان و برابر قانون برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کنند

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها