آخرین اخبار
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
سد بزرگ پیش پای گزینه استقلال برای پرسپولیسی شدن
بازدید:۸۲۱
رامین رضاییان از جمله بازیکنانی است که دوست دارد به پرسپولیس برگردد اما به نظر می‌رسد چند بازیکن این تیم با بازگشت او به جمع سرخپوشان موافق نیستند.
کد خبر : ۹۷۶۰۸

دانیال اسماعیلی فر مدافع راست پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام رسما جدایی اش از این تیم را تایید کرد و براساس نوشته او، راهی برای بازگشتش به این تیم نیست و او به زودی به تراکتور می پیوندد. 


پس از جدایی اسماعیلی فر صحبت هایی مبنی بر بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس شنیده می شد و حتی کلیپی که روز گذشته در مراسم معارفه گاریدو سرمربی جدید سرخپوشان پخش شد، این شایعه را ایجاد کرد که خرید بعدی این تیم رضاییان است. از این جهت که در کلیپ اشاره شده تعداد ۲۷ چراغ روشن می‌شود. این شماره نیز متعلق به رامین در زمان حضورش در پرسپولیس بوده است.

در این مورد خبرهایی از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد که چند بازیکن با برگشت رامین به این تیم مخالف هستند. رضاییان دو فصل پیش و پس از بازگشت از قطر در یک نیم فصل لباس پرسپولیس را برتن کرد اما صحبتهای او در برنامه فوتبال برتر باعث شد تا گل محمدی قید حضور او در این تیم را بزند. 

گرچه هواداران بسیار علاقه دارند رامین به پرسپولیس برگردد اما گویا کار برای قرمزپوش شدن او سخت است. هرچند او در برنامه عادل فردوسی پور در جواب این سوال که آیا به استقلال می رود یا خیر، گفت دوست دارد وارد چالش جدیدی شود.

او همچنین پیشتر در مصاحبه‌ای گفته بود که هواداران استقلال هیچوقت به او توهینی نکرده اند و اگر به این تیم گل بزند خوشحالی نخواهد کرد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها