۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱
کنایه تند پیشکسوت استقلال به پرسپولیسی ها
بازدید:۴۳۰
بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال گفت: نباید در هیات مدیره باشگاه از یک فرد والیبالی استفاده شود. در باشگاه افرادی هستند که دانش فوتبالی دارند اما از آنها استفاده نمی‌شود و برای من جای سوال دارد!
کد خبر : ۹۷۶۰۵

بهتاش فریبا  پیشکسوت تیم استقلال در خصوص وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: جای تعجب دارد که تیم استقلال به این بزرگی در حال‌حاضر فقط دو بازیکن را جذب کرده است! ما در همه پست‌ها نیاز به بازیکن داریم چون هم در لیگ، جام حذفی و هم لیگ نخبگان حضور داریم. امیدوارم که مدیران باشگاه هر چه سریع‌تر با بازیکنان تیم تمدید و سپس نسبت به جذب بازیکن جدید اقدام کنند تا جواد نکونام در لیگ بیست‌وچهارم بتواند با دست باز ۱۱ نفر اصلی خود را وارد زمین کند.


پیشکسوت آبی‌ها درباره حضور مصطفی کارخانه در هیات مدیره استقلال اظهار داشت: در باشگاه افرادی هستند که دانش فوتبالی دارند اما از آنها استفاده نمی‌شود و برای من جای سوال دارد. متاسفانه مالک جدید آبی‌ها ظاهرا بین اعضای تیم و قدیمی‌ها فاصله می‌اندازد و امیدوارم این موضوع هر چه زودتر حل شود چون نباید در هیات مدیره باشگاه از یک فرد والیبالی استفاده شود.

وی درباره جدایی احتمالی سیدحسین حسینی، دروازه‌بان این تیم نیز افزود: حسینی از بهترین‌های استقلال است و جایگزینی ندارد چون در فصل قبل، همه شاهد بودیم که بهترین عملکرد را داشت و توانست در چند بازی استقلال را نجات دهد. امیدوارم مدیران باشگاه هر چه زودتر با او تمدید کنند و نگذارند از استقلال جدا شود. اینکه چند روزی است اسم دروازه‌بان بوسنیایی به گوش می‌رسد، اشتباه است.

فریبا همچنین درباره حضور استقلال در لیگ نخبگان نیز یاد آور شد: ما در آسیا باید منتظر بازیکنانی امثال کریستیانو رونالدو باشیم چون همه تیم‌های عربی بهترین‌های دنیا را در اختیار دارند و امیدوارم باشگاه بازیکنانی بگیرد که بتوانیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم. نباید فراموش کنیم که استقلال تنها تیمی است که ۲ ستاره دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها