آخرین اخبار
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵
بازدید:۱۴۸
صد انلاین | در یک سال گذشته تعداد ۹۸ نفر از کارکنان و مدیران اجرایی که فساد اداری داشتند و افرادی که فرار مالیاتی و یا پولشویی داشتند، توسط سازمان بازرسی شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.
کد خبر : ۹۷۶۰۱
 

به گزارش صد انلاین ، به نقل از تسنیم، مدیرکل بازرسی استان کرمان ، گفت: ۹۸ نفر از کارکنان و مدیران اجرایی استان به دلیل فساد اداری ، فرار مالیاتی و یا پولشویی شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

 

 

احمد آبیار صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح اقدامات یک سال گذشته اداره کل بازرسی استان کرمان، اظهار داشت: در یک سال گذشته ۹۸ پرونده برای کارکنان و مدیران اجرایی متخلف استان کرمان تشکیل شده است.

وی با اشاره به جزئیات این پرونده‌ها گفت: در یک سال گذشته تعداد ۹۸ نفر از کارکنان و مدیران اجرایی که فساد اداری داشتند و افرادی که فرار مالیاتی و یا پولشویی داشتند، توسط سازمان بازرسی شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

مدیرکل بازرسی استان کرمان با بیان اینکه بر این اساس، میلیارد‌ها ریال به بیت‌المال مسترد شده است، ادامه داد: میزان وجوه شناسایی شده و یا برگشت شده به خزانه که عمدتاً مربوط به فرار مالیاتی بوده به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال بوده است.

وی بیان کرد: سازمان بازرسی کل استان کرمان به منظور حمایت از فعالان اقتصادی استان در ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری کل، شورای حفظ حقوق بیت‌المال و مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استانداری حضوری فعال داشته است.

آبیار افزود: ارتباط مستمر با دستگاه‌های متولی امر در جهت برطرف کردن موانع سرمایه‌گذاری در استان از جمله بانک‌های عامل، سازمان صمت، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی محقق شده است.

 
 
 
 
 
 
ت ت
کدخبر: 224374 تاریخ انتشار ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ۱۲:۱۹:۵۰
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

در رسانه های دیگر بخوانید
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان کرمان حقوق دستگاه قضایی فساد اداری
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها