آخرین اخبار
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰
بازدید:۲۰۹۷
صد انلاین | فرمانده انتظامی شهرستان لامرد از دستگیری جوانی ۳۱ ساله خبر داد که به علت اختلافات مالی اعضای خانواده خود را گروگان گرفته بود.
کد خبر : ۹۷۵۵۶

به گزارش صد آنلاین ،  محسن لشکری امروز، ۱۷ تیرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته، ۱۶ تیرماه در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره گروگانگیری در یکی از محلات شهرستان لامرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

 

 

 

 

وی افزود: ماموران انتظامی سریعا به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی ۶ نفر از اعضای خانواده خود(پدر، مادر، خواهر، داماد و 2 فرزند وی) را در یکی از اتاق‌های منزل گروگان گرفته و آنان را با اسلحه تهدید به قتل می‌کند.

فرمانده انتظامی لامرد ادامه داد: ماموران با اقدامات فنی موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه گروگانگیر که یک قبضه اسلحه کلت در دست داشت را دستگیر و ۶ نفر گروگانگیران را صحیح و سالم آزاد کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، لشکری با بیان اینکه متهم علت و انگیزه گروگانگیری را اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد، گفت: گروگانگیر برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها