۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳
بازدید:۶۴۲
نشست خبری و معارفه خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که رضا درویش، مدیرعامل سرخپوشان نیز در کنار وی حضور داشت و در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.
کد خبر : ۹۷۴۱۶

خبر رضا درویش درباره بازگرداندن رامین رضاییان به پرسپولیس

امروز نشست خبری خوان کارلوس گاریدو سرمربی جدید تیم پرسپولیس در ساختمان بانک شهر در حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد. در این نشست رضا درویش مدیر عامل تیم پرسپولیس نیز حضور داشت و به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.


یکی از سوالاتی که از درویش پرسیده شد، به بحث و گمانه زنی درخصوص شایعه پیوستن رامین رضاییان به پرسپولیس مربوط می‌شد. رضا درویش درباره این مسئله پاسخ داد:

در مورد رامین رضاییان هم باید بگویم که او یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و کار حرفه‌ای این است که ما با این بازیکن وارد مذاکره نشویم. ما با بازیکنی وارد مذاکره می‌شویم که قرارداد نداشته باشد و باشگاهش هم بگوید که مشکلی ندارد.

در پایان فینال جام حذفی و در مراسم جشن قهرمانی و اهدای جام رامین رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که این آخرین بازی با پیراهن سپاهان بودو از پایان کارش در سپاهان خبر داد و گفت که در فصل آینده، برای تیم دیگری به میدان می‌رود.

پیش از این از استقلال و پرسپولیس به عنوان مقاصد احتمالی این بازیکن یاد می‌شود اما با این تفاسیر باید گفت که احتمال حضور رامین رضاییان به پرسپولیس، منتفی است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها