آخرین اخبار
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰
گزینه استقلال دوست داشت پرسپولیسی شود اما ...
بازدید:۱۸۷۸
مهاجم فصل گذشته‌ ذوب‌آهن گفت: پیشنهادات خوبی دریافت کرده‌ام و تا چند روز آینده تیم جدیدم مشخص خواهد شد.
کد خبر : ۹۷۳۴۵

محمدجواد محمدی در خصوص عملکردش در ذوب‌آهن در فصلی که گذشت، اظهار داشت: فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با تلاش مجموعه‌ی تیم توانستیم ذوب‌آهن را بعد از چندین سال به رتبه پنجم جدول برسانیم، چند سالی بود که ذوب‌آهن به این رتبه نرسیده بود. از عملکرد خودم در فصل گذشته خیلی راضی بودم و توانستم به کادرفنی و بچه ها خیلی کمک کنم.


وی افزود: خدا را شکر توانستیم به هدفگذاری که اول فصل مشخص کرده بودیم برسیم، اگر کمی باهوش‌تر عمل می‌کردیم می‌توانستیم حتی عملکردی بهتر از این داشته باشیم.

مهاجم ذوب‌آهن در رابطه با مدت زمان قراردادش با این تیم و پیشنهاداتی که از سایر تیم‌ها دریافت کرده، گفت: قراردادم با ذوب‌آهن یک فصل بود که به پایان رسید. خدا را شکر فصل گذشته عملکرد خیلی خوبی داشتم و در حال حاضر از چند تیم خوب و پرطرفدار لیگ پیشنهاد دریافت کرده‌ام.

محمدی در واکنش به پیشنهادی که نیم فصل گذشته از پرسپولیس داشت عنوان کرد: در تعطیلات نیم‌فصل با پرسپولیس به توافق همه‌ جانبه رسیده بودم فقط رضایت باشگاه ذوب‌آهن باید صادر می‌شد که روز آخر اجازه خروجم را صادر نکردند. اگر اجازه خروج می‌دادند به پرسپولیس می‌رفتم.

وی در خصوص به اشتراک گذاشتن فیلم گلی که در زمان حضورش در تیم هوادار به استقلال زده بود با قلب قرمز و شائبه سرخپوش شدنش در فصل پیش رو گفت: من همه‌ گل‌هایم را دوست دارم، همیشه فیلم گل‌هایم را در صفحه شخصی‌ام در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارم و از قلب قرمز استفاده می‌کنم. نمی‌دانم چرا این بار یک عده برداشت دیگری از این مساله داشتند.

محمدی که سابقه حضور در استقلال را هم دارد در پایان در خصوص برنامه‌اش برای فصل آینده‌ رقابت‌های لیگ برتر گفت: فعلا معلوم نیست فصل آینده در کدام تیم حضور داشته باشم اما تا چند روز آینده مشخص خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها