آخرین اخبار
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۷
بازدید:۱۰۴
صد آنلاین | به نقل از ایرنا، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در اظهاراتی بر سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم تاکید کرد و گفت: بدون برگزاری انتخابات، جنگ در غزه پایان نمی‌یابد.  ایهود اولمرت گفت: به محض سرنگونی کابینه نتانیاهو، رژیم اسرائیل می‌تواند به عقلانیت و سازندگی بازگردد.
کد خبر : ۹۷۲۹۴
 

به گزارش صد انلاین، به نقل از ایرنا، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در اظهاراتی بر سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم تاکید کرد و گفت: بدون برگزاری انتخابات، جنگ در غزه پایان نمی‌یابد.  ایهود اولمرت گفت: به محض سرنگونی کابینه نتانیاهو، رژیم اسرائیل می‌تواند به عقلانیت و سازندگی بازگردد.

 

 

 

وی با اشاره به قدرت نظامی حماس، گفت: حماس پس از گذشت ۹ ماه از جنگ غزه، همچنان پایدار مانده و شکست نخورده است و بنابراین لازم است این جنگ پایان یابد.

پس از گذشت ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم صهیونیستی پس از ۹ ماه به اهداف اعلام شده خود یعنی نابود کردن حماس و بازگرداندن اسیران صهیونیست از نوار غزه نرسیده است.

 

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها