آخرین اخبار
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
جلسه سرنوشت ساز گزینه پرسپولیس در امارات / تیم بعدی این استقلالی مشخص شد؟
بازدید:۷۷۳
محمدرضا آزادی روز گذشته برای انجام مذاکرات نهایی با تیم اماراتی راهی این کشور شد
کد خبر : ۹۷۱۹۱

محمدرضا آزادی درحالی با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شده و تمایل خود را برای انتقال به پرسپولیس نشان داده که چندی قبل توافقنامه سه جانبه‌ای بین باشگاه اماراتی، باشگاه نساجی قائمشهر و همچنین محمدرضا آزادی به امضا رسیده و باشگاه پرسپولیس عملا در این شرایط نمی تواند آزادی را جذب کند، مگر این که این توافق نامه به نوعی و با هردلیلی به هم بخورد.


برهمین اساس محمدرضا آزادی و پدرش روز پنجشنبه جلسه ای را در محل باشگاه پرسپولیس برگزار کرده و پس از انجام آخرین مذاکرات قرار بر این شد تا آزادی راهی امارات شده و در جلسه با مسئولان باشگاه اماراتی وضعیت نهایی خود را مشخص کند.

آخرین خبرهای دریافتی حاکی از آن است که ظهر فردا این جلسه بین محمدرضا آزادی، ایجنتش و مدیران باشگاه العروبه امارات برگزار خواهد شد. آزادی بر اساس وعده ای که به باشگاه پرسپولیس داده به دنبال آن است تا بتواند از نظر قانونی تفاهم نامه را به دلایل شخصی کنسل کند و اگر موفق به این کار شود بلافاصله پس از بازگشت به تهران با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

گفتنی است این مهاجم جوان در فصل اخیر لیگ برتر 8 گل به ثمر رساند و در لیگ قهرمانان آسیا هم 4 بار برای نساجی گلزنی کرده است. حال باید دید درنهایت در جلسه سرنوشت سازی که ظهر فردا برگزار می شود چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها