آخرین اخبار
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
سهمیه اقلام تنظیم‌بازار هیئت‌های مذهبی ویژه ماه محرم و صفر اعلام شد
بازدید:۶۱
رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به سهمیه اقلام تنظیم‌بازار ویژه هیئت‌های مذهبی گفت: با فرارسیدن ماه محرم و صفر، بیش از ۸ هزار تُن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود.
کد خبر : ۹۷۱۷۴

 جبرئیل برادری درمورد تخصیص سهمیه تنظیم‌بازار اقلام و کالا‌های ضروری ویژه محرم برای هیئت‌های مذهبی گفت: این کالا‌ها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.

 

 

وی افزود: این اقلام به هیئت‌های مذهبی با معرفی‌نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد جهت اقامه عزای سیدالشهدا(ع) عرضه می‌شود.

 

 

برادری بیان کرد: این اقلام شامل ۷۵۰ تن گوشت قرمز، ۲۶۵۰ تن گوشت مرغ، ۳۲۰۵ تن برنج و ۱۴۰۰ تن شکر است.

 

 

وی با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیئت‌های مذهبی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام، مقرر شده است توزیع این کالا‌ها با معرفی‌نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهر تهران و مباشرین در سطح شهرستان صورت گیرد.

 

 

برادری تصریح کرد: هیئات مذهبی می‌توانند با دردست‌داشتن معرفی‌نامه، به سردخانه‌های تهرانپارس و هشت‌شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات و امور مساجد برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

 

 

برادری در خصوص قیمت این کالا‌ها گفت: برنج با قیمت هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان، شکر ۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد (میانگین) ۳۰۰ هزار تومان و گوشت مرغ منجمد ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در این طرح عرضه خواهد شد.

 

 

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب، در راستای رفع نیاز هیئت‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا(ع) قدمی برداشته باشیم.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها