آخرین اخبار
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۱
مردی همسرش را به دلیل تماس تصویری با فردی دیگر کشت
بازدید:۱۴۶
مرد انگلیسی وقتی همسرش را در حال تماس تصویری با فرد دیگری دید، او را به قتل رساند و جسدش را به رودخانه انداخت.
کد خبر : ۹۷۰۸۸

در سال 2019 دختری بنگلادشی به نام سوما که آن‌زمان 19سال داشت، با امینان رحمان، کارگر رستورانی در انگلیس که 41ساله بود ازدواج کرد و یک سال بعد برای شروع زندگی مشترکش با این مرد راهی انگلیس شد. زندگی آنها به خوبی و آرامی پیش می‌رفت، تا اینکه در سال 2023، درحالی‌که یک سال از سفر سوما به انگلیس گذشته بود و این زوج صاحب یک فرزند شده بودند، سوما متوجه شد که ازدواج‌شان اشتباه است و او نمی‌تواند با امینان که مرد خشنی است زندگی کند. او چندبار قصد جدایی داشت؛ اما خانواده‌اش اجازه این کار را ندادند و این در حالی بود که زن جوان در همان سال با فردی به نام شاهین میاح 24ساله از امارات از طریق فضای مجازی آشنا شد.

 

 

سوما در ابتدا به او نگفته بود که ازدواج کرده است؛ اما 8‌ماه بعد این ماجرا لو رفت. با وجود این آنها به ارتباط خود ادامه دادند، تا اینکه در شامگاه 29آوریل سال گذشته، وقتی سوما در حال صحبت با دوست مجازی‌اش بود، امینان وارد آپارتمان‌شان در شرق لندن شد. او با دیدن این صحنه خشمگین شد و با حمله به‌سوی سوما در مقابل چشمان فرزندشان و همچنین شاهین که به‌صورت آنلاین در حال تماشای آنها بود، سوما را خفه کرد. او سپس جسد مقتول را در چمدانی قرار داد و درحالی‌که فرزند شش‌ماهه‌اش را در آغوش داشت، چمدان را به بیرون از خانه برد و آن را در رودخانه لی انداخت و به خانه بازگشت.

 


چمدان حاوی جسد سوما 10روز بعد در ساحل رودخانه کشف شد و بلافاصله پلیس در جریان قرار گرفت. پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و کارآگاهان صدها ساعت فیلم‌های ضبط‌شده در دوربین مداربسته را تجزیه و تحلیل کردند و درنهایت موفق شدند قاتل را شناسایی و دستگیر کنند. او چند روز پیش دستگیر شد و گفته می‌شود با حبس ابد روبه‌رو خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها